Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

podlaczenie telefonu do amplitunera HARMAN

rampam 05 Lip 2016 10:52 699 3
  • #1 05 Lip 2016 10:52
    rampam
    Poziom 2  

Mam pytanie, czy da sie podlaczyc telefon/ laptop do amplitunera harman avr 35 rds? Posiadam kabel jack 3,5 oraz adapter na ten wiekszy jack. Nie wiem gdzie nalezy to podlczacyc. Prosze o pomoc :)

0 3
  • #2 05 Lip 2016 10:57
    viayner
    Poziom 33  

Witam,
    a widziales swoj wzmacniacz od tylu ? Skoro masz z tym problemy to moze poczytaj instrukcje obslugi.
    A w skrocie; potrzebujesz kabla minijack-chinch i podlaczasz to do wolnego wejscia (WEJSCIA) chinch z tylu.
    Pozdrawiam

0
  • #3 05 Lip 2016 11:25
    rampam
    Poziom 2  

Tak ogladalem tyl urzadzenia. Jestem kompletnie zielony w tym temacie. Moglbys zobaczyc na google grafka obrazek urzadzenia i powiedziec mi ktore to wejscia? :D ja nie moge wstawic linka. Kabla mini jack-chinch nie posiadam, musialbym kupic :/

0
  • #4 05 Lip 2016 11:47
    viayner
    Poziom 33  

Witam,
    OK, prosto, szukasz gniazd chinch (biale i czerwone obok siebie) ale z opisem IN !!! to jest wejscie (OUT to wyjscie). Z tego co znalazlem masz ich 5 (od dolu CD, DVD Video1, Video2 i Tape).
    Podlaczasz do dowolnego z tych wejsc, moze darujmy sobie Tape bo funkcja Monitor moze ci przeszkadac jezeli nie wiesz co to jest.
    Ustawiasz odpowiednie wejscie selektorem wejsc i gotowe, moze tylko dodatkowo na poczatku ustaw mala glosnosc w telefonie czy laptopie a jak wszystko zadziala reguluj tak aby nie bylo przesterowania (znieksztalcen dzwieku) - wtedy zmniejszaj glosnosc z telefonu a zwiekszaj w amplitunerze.
    Pozdrawiam

0