Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Epson Stylus Photo PX730 + CISS - z wadą

mini21 05 Lip 2016 11:37 1005 0
    mini21
    Poziom 10  
    Witam serdecznie.

Mam do sprzedania urządzenie wielofunkcyjne Epson PX730WD.
    Drukarka ma ok. 4 lat (dokładnie nie pamiętam).
    Od nowości korzystałem z niej w połączeniu z systemem stałego zasilania w tusz CISS lub wiecznymi kartridżami i tuszem Ink-Mate.

Urządzenie jest w sprawne, działa, drukuje, skanuje bez problemu.
    Jedynym jego mankamentem jest to, że prawdopodobnie zaschły w niej dysze i kolor żółty oraz jasny i ciemny cyan nie są poprawnie drukowane.
    Podejrzewam, że dla kogoś, kto się na tym zna, jest to kwestia łatwa do naprawienia - ja sam ją już kiedyś czyściłem i działała, ale teraz mam już inne urządzenie i to stoi i się kurzy.
    Ponieważ drukarka trochę z siebie zdjęć "wypluła" miała już resetowany licznik, a "pampers" (gąbka do której spływają resztki atramentu) usunięta, a zamiast tego zrobiłem wyjście na zew. do butelki.
    Czasem zdarza się, że papier się zatnie, ale to zapewne także kwestia wyczyszczenia.
    Ze względu na te wady, sprzedaję urządzenie jako USZKODZONE.

Ze względu na gabaryty preferuję odbiór osobisty w Warszawie

NOWA CENA: 175 zł!
    Możliwość sprzedaży oddzielnie drukarki i systemu CISS.

[Sprzedam] Epson Stylus Photo PX730 + CISS - z wadą [Sprzedam] Epson Stylus Photo PX730 + CISS - z wadą [Sprzedam] Epson Stylus Photo PX730 + CISS - z wadą [Sprzedam] Epson Stylus Photo PX730 + CISS - z wadą [Sprzedam] Epson Stylus Photo PX730 + CISS - z wadą [Sprzedam] Epson Stylus Photo PX730 + CISS - z wadą
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).