Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat B6 kodowanie modułu ABS

05 Lip 2016 19:45 4911 7
  • Poziom 10  
    Witam. Wymieniałem moduł hamulca ręcznego i nie spisałem kodowania ABS, które wyparowało. Sterownik ABS o numerach 3CO 614 109 D. Auto posiada AutoHold. Jest to Passat B6 2.0 TDI 2006rok. Kodowanie modułu hamulca ręcznego miało końcówkę numeru 57.

Czy ktoś miałby numery kodowania do tego sterownika? Z góry dziękuję.
  • Poziom 10  
    Witam ponownie dziękuję bardzo za link ale żadne z kodowań nie pasuje przy każdym kodowaniu pozostaje błąd,,sterownik żle zakodowany,, może ma ktoś jakieś kodowania do wyżej podanego sterownika abs .Jest to passat z manualną skrzynią
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Witam z góry dziękuję za kody sterownik hamulca postojowego zamontowałem ten sam w ,abs wprowadziłem kod 267 i błąd o nie prawidłowym kodowaniu znikł ,ale nie mogę zrobić adaptacji czujnika g200 i g251
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Przy kodowaniu 1294 jest błąd,, sterownik żle zakodowany i interfejs diagnostyczny magistrali danych j533 ADAKO getway hm wezmę rozłącze jeszcze raz moduł hamulca ręcznego by ABS zgubił kodowanie i wtedy będę odnowa wszystko kodował i wszystkie adaptacje zrobię po kolie bez wychodzenia z nastaw podstawowych

Dodano po 1 [godziny] 9 [minuty]:

a czy czasami czujnik g200 g251 g202 nie znajduje się w module hamulca ręcznego proszę o podpowiedz gdyż wszystko niby ok a nie nie idzie zrobić ich adaptacji

Dodano po 2 [godziny] 36 [minuty]:

Jednak nie idzie przeprowadzić adaptacji g200, g202, g251 czy ma ktoś odpowiedz dlaczego bo mnie na chwilę obecną skończyły się pomysły
  • Poziom 10  
    No i zakończyłem sprawę kodowanie 267 jest dobre a z adaptacjami czujników trzeba było długo kombinować ale udało się dziękuję za zainteresowanie się tematem