Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z pralka Indesit WIE 87

Achim58 02 Lip 2005 22:21 4976 7
  • #1 02 Lip 2005 22:21
    Achim58
    Poziom 10  

Może ktos wiec co oznacza kod błedu F-02 w tej pralce ????
    Nowa pralka podłączona zgodnie z instrukcja i przy pierwszym testowym praniu bez wsadu (jak każe instrukcja) wywala na wyswietlaczu : "Error F-02"

0 7
  • #2 02 Lip 2005 22:52
    skryn
    Admin grupy AGD

To samo:

skryn napisał:
    Dzwoń do serwisu i zapytaj o kod; jak stwierdzą, że to wina pralki, to przyjadą i usuną awarię; ale jak to wina po Twojej stronie- np. za nisko wąż odpływowy, za małe ciśnienie wody, zapchany filtr, to sorry, ale zabulisz za nieuzasadnione wezwanie serwisu- zazwyczaj pięć dych. Poczytaj instrukcję obsługi i warunki gwarancji.
    Pozdrawiam.

PS. Chyba, że to pralka jakaś kombinowana... :wink:

0
  • #3 02 Lip 2005 23:02
    Achim58
    Poziom 10  

Dzięki :)
    ...do serwisu można będziez zadzwonić dopiero w poniedziałek, a pranie leży. To nowa pralka, podłączał hydraulik, wszystko powinno być OK, sądziłem że moze ktoś wie co oznacza ten kod błedu moze to tylko jakiś bzdet ...

0
  • #5 17 Lip 2005 10:51
    myshaa
    Poziom 10  

Był gość z serwisu i powiedział, że uszkodzony jest jakiś zawór wewnatrz pralki (chyba załączający pobieranie wody) i dlatego pralka raz pobierała wode, a raz nie! POZDRO!!!!

0
  • #6 23 Sie 2007 21:02
    bst00r
    Poziom 2  

Witam, Mam duzy problem z ta pralka... Po zakupie, zrobilem tak jak w instrkucji, na pusto ja wlaczylem i wszystko ok. Do czasu... Po włozeniu prania i wlaczeniu go wszystko przez pewien czas jest ok, do chwili wlaczenia sie wirowania... Wtedy sie zaczyna meksyk ! Pralka doslownie lata po calej lazience i w ogle nie da sie jej utrzymac. Pomaga tylko wylaczenie... HELP!

1
  • #7 23 Sie 2007 21:08
    nares
    Specjalista AGD

A blokady transportowe usunąłeś?

1
  • #8 23 Sie 2007 21:54
    bst00r
    Poziom 2  

Tak... i wszystko jasne... moj zdolny brat nie zdjal ich cud ze sie nie rozwalila... thx za pomoc !

0