Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pilot do meta security

02 Lip 2005 22:59 1346 3
  • Poziom 11  
    mam taki problem otóz kupiłem auto z belgi i jest zainstalowany w nim alarm powyzszej marki,ale mój problem polega na tym ,że niemam do niego pilota-dlatego też chciałbym dowiedzieć się czy można dopasować do niego inny pilot.
  • Poziom 38  
    witam
    Oczywiście że mozna tylko że moze to zrobis tylko autoryzowany servis . parw osób juz ten temat ćwiczyła firma META SYSTEM nie udostępnia takich informacji lojalka. łatwiej będzie wymienic ten alarm na inny jesli nie posiadasz pilota
    Pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    Dokupić nowego pilota można tyle, że strasznie sobie liczą za te zabawki :-(
    Wprogramować pilota też można jednak trzeba posiadać przynajmniej jednego oryginalnego pilota działającego z systemem Kiedyś zresztą opisywałem tą procedurę na forum. Jeśli jednak brakuje jakiegokolwiek pilota to problem staje się większy. Metę prowadzą serwisy regionalne Silicona i tam raczej trzeba będzie się skierować, możesz też spróbować na samej górze u importera "Elco-exim". Jeśli chcesz załatwić sprawę przez internet to zajrzyj tutaj http://www.elcoexim.pl/ - może Ci się tam uda. Jednak niektóre serwisy Mety w ogóle nie biorą sprzętu jeśli nie posiada oryginalnej karty z oryginalnym kodem. W przeciwnym wypadku podejrzewają zakup poza autoryzowaną siecią i odmawiają usługi... Nie jest łatwo w tym temacie :-( to trudna firma do współpracy i jakie ceny...
    Pozdrawiam