Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chrysler Grand Voyager, swiatła nie gasną, gong dzwoni po wyjęciu kluczyka

07 Lip 2016 19:06 957 6
  • Poziom 9  
    Witam
    Jestem posiadaczem Chrysler Grand Voyager 2.5 crd 2003

Mam problem.
    Nie wyłączają mi się światła i jak wyjmę kluczyk gong dzwoni sygnalizujac że kluczyk jest w środku.
    Mało tego.
    Wyjąłem i rozlaczylem przełącznik świateł i objawy te same. Całkowicie rozłączyłem wtyczkę stacyjki i włącznik świateł i dalej gong dzwoni że kluczyki w stacyjce i światła dalej świecą.
    Wymieniłem plastikowy włącznik gdzie podłącza sie wiązkę kabli do stacyjki i wciąż to samo.
    Po wyjęciu bezpiecznika światła gasną po jakimś czasie a gdy przekrece stacyjke i odpalę silnik światła się włączają.

Nie wiem co robić.
    Proszę o pomoc
    Pozdrawiam
    Arek
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 32  
    Gong mówi ci,że wyciągłeś kluczyk ze stacyjki i nie wyłączyłeś świateł a do tego na pewno otworzyłeś drzwi .A zrób ten sam manewr z wyciągnięciem kluczyka i nie otwieraj drzwi co się będzie działo.
  • Poziom 9  
    Witam
    Dziękuję za odpowiedź.
    Gong przestaje brzeczec jak tak zrobię

Dodano po 5 [minuty]:

Jak rozlacze włącznik świateł światła gasną ale przy otwartych drzwiach dalej gong dzwoni że światła włączone

Dodano po 2 [minuty]:

Przy rozlaczonym wlaczniku świateł jak przekrece kluczyk światła się włączają
  • Poziom 32  
    A ty nie masz tam zamontowanego automatycznego ustrojstwa włączania świateł(dziennych lub mijania) , może tam jest feler? Mimo rozłączenia wtyczki komputer i tak widzi ,że światła się palą.Lub coś się dzieje z instalacją.
  • Poziom 9  
    Nie mam czegoś takiego. Zawsze wlaczalem i wylaczalem światła ręcznie.
    Jest to podstawowa wersja bez żadnych dodatków.
    Po wyjęciu bezpiecznika 10D 20 Amper gong przestaje dzwonić a światła gasną po minucie.
    Gdy przekrece kluczyk światła się zapalaja same pomimo rozlaczonego wlacznika świateł i braku bezpiecznika ale wtedy nie mam radia. Reszta dziala prawidłowo. Gdy wyjmę kluczyki to też nie mam wtedy centralnego zamka.
  • Poziom 32  
    No i na tym moja wiedza się kończy. Musisz kolego poczekać na mądrzejsze głowy.
  • Poziom 9  
    Po mimo wszystko dziękuję za rady.
    Pozdrawiam
    Arek