Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BCS nvr3208-4k - przekroczony próg dekodowania

08 Lip 2016 11:00 1737 3
 • Poziom 2  
  Witam,
  Zakupiłem rejestrator BCS nvr3208-4k i do tego kamery LC-244 IP i LC-255 IP.
  Po podłączeniu około 15 kamer zaczął wyskakiwać błąd na rejestratorze na niektórych kamerach, że został przekroczony próg dekodowania. Występowało to sporadycznie na różnych kamerach, po podłączeniu około 25ieciu kamer informacja pojawia się na większej ilości kamer i wyłącza je.
  Czy ten rejestrator nie uciągnie tylu kamer? Z tego co widzę to nie powinno być problemu. Czy aktualizację kamer lub rejestratora pomogą? Ewentualnie jak ustawić kamery/rejestrator aby to wszystko chodziło?
  Z góry dziękuję za pomoc.

 • Poziom 26  
  Przeczytaj w instrukcji ile obsługuje kamer z jaką rozdzielczością, a wtedy zrozumiesz gdzie jest problem.
  Podpowiem tylko: Rejestrator BCS CVR 3208 III nagrywa do 28 kanałów HDCVI (1080p) z maksymalną prędkością 12 kl/s każdy oraz 4 kanały (1080p) z prędkością 25 kl/s.

 • Poziom 8  
  Jak to bcs, na papierze działa w rzeczywistości różnie, napewno działa z kamerami BCS. Max łączny bitrate dla NVR3208-4K to 192Mbit co daje nam strumień 6Mbit na kamere, nie podałeś swoich parametrów, może masz wyższy bitrate, jest też drugi wariant, kamery które masz są kiepskie, mają kiepski kodek, który obciąża BCS'a - to jest fakt :-).
 • Poziom 18  
  Arti799 napisał:
  Jak to bcs, na papierze działa w rzeczywistości różnie, napewno działa z kamerami BCS. Max łączny bitrate dla NVR3208-4K to 192Mbit co daje nam strumień 6Mbit na kamere, nie podałeś swoich parametrów, może masz wyższy bitrate, jest też drugi wariant, kamery które masz są kiepskie, mają kiepski kodek, który obciąża BCS'a - to jest fakt :-).  Dobrze "prawi" ;) sprawdź inne "lżejsze" ustawienia (wszystkiego, pomocniczy "nagrywania" itp. - w Hiku był mały myk, że wyświetlanie i zapis muszą mieć tę samą wartość - inaczej przy zapisie detekcyjnym kamera zmieniała parametr i kiszka przez 1120 ms. obraz się dostosowywał) także jak pisze mój cytowany :D