Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podpięcie bojlera 60l mister

08 Lip 2016 18:28 4224 7
  • Poziom 2  
    Witam mam problem przestał mi grzać bojler więc zmieniłem grzałke ale nadal bojler nie grzaje podejrzewam ze zle podpiołem kable ale nie jestem pewny.
    Światełko ciągle świeci na zielono a temperatura wody wgl się nie podnosi.

Pomocy nie wiem co dalej zrobić a nie mam pieniędzy na kupno nowego bojlera
  • Poziom 41  
    Sprawdź czy przychodzi napięcie na grzałkę- woltomierzem, lub próbówką żarówkową. Jeśli nie przychodzi to do sprawdzenia zabezpieczenie przed przegrzaniem (to czarne z 4 przewodami), tam wciska się guzik, albo nie łączy termostat.
  • Poziom 2  
    A kable dobrze podpięte?
  • Poziom 41  
    BednarEle napisał:
    A kable dobrze podpięte?
    A co odpinałeś ? Jak się odpina przewody ,a nie zna się schematu podłączenia, to się używa kartki i ołówka.
  • Poziom 2  
    Ogolnie to wszystko odpinałem a brat zapisywał ale zrobił to tak ze nie da sie tego wgl zrozumieć
  • Poziom 41  
    A sprawdziłeś to co proponuję?
  • Poziom 30  
    BednarEle napisał:
    A kable dobrze podpięte?

Zrób dokładniejsze zdjęcie dna tak żeby było widać jak są podłączone te przewody po lewej stronie bo tam jest zabezpieczenie o którym pisze kol stanislaw1954.Gdybyś zrobił zdjęcia przed demontażem to miałbyś teraz prościej-nauczka na przyszłość :D
  • Poziom 9  
    Ja posiadam Norman Galmet 60 i masz mój schemat jak to u mnie wygląda i kilka fotek, robiłem je przed chwilka
    I zrobiłem odręczny schemat jak są u mnie kable poprowadzone

Podpięcie bojlera 60l mister

Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister
    Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister
    Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister