Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podpięcie bojlera 60l mister

BednarEle 08 Jul 2016 18:28 9135 7
    BednarEle
    Level 2  
    Witam mam problem przestał mi grzać bojler więc zmieniłem grzałke ale nadal bojler nie grzaje podejrzewam ze zle podpiołem kable ale nie jestem pewny.
    Światełko ciągle świeci na zielono a temperatura wody wgl się nie podnosi.

Pomocy nie wiem co dalej zrobić a nie mam pieniędzy na kupno nowego bojlera
    stanislaw1954
    Level 43  
    Sprawdź czy przychodzi napięcie na grzałkę- woltomierzem, lub próbówką żarówkową. Jeśli nie przychodzi to do sprawdzenia zabezpieczenie przed przegrzaniem (to czarne z 4 przewodami), tam wciska się guzik, albo nie łączy termostat.
    BednarEle
    Level 2  
    A kable dobrze podpięte?
    stanislaw1954
    Level 43  
    BednarEle wrote:
    A kable dobrze podpięte?
    A co odpinałeś ? Jak się odpina przewody ,a nie zna się schematu podłączenia, to się używa kartki i ołówka.
    BednarEle
    Level 2  
    Ogolnie to wszystko odpinałem a brat zapisywał ale zrobił to tak ze nie da sie tego wgl zrozumieć
    stanislaw1954
    Level 43  
    A sprawdziłeś to co proponuję?
    zdzichra
    Level 30  
    BednarEle wrote:
    A kable dobrze podpięte?

Zrób dokładniejsze zdjęcie dna tak żeby było widać jak są podłączone te przewody po lewej stronie bo tam jest zabezpieczenie o którym pisze kol stanislaw1954.Gdybyś zrobił zdjęcia przed demontażem to miałbyś teraz prościej-nauczka na przyszłość :D
    Bigiel1910
    Level 9  
    Ja posiadam Norman Galmet 60 i masz mój schemat jak to u mnie wygląda i kilka fotek, robiłem je przed chwilka
    I zrobiłem odręczny schemat jak są u mnie kable poprowadzone

Podpięcie bojlera 60l mister

Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister
    Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister
    Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister Podpięcie bojlera 60l mister