Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia 6020 - kopiowanie kontaktow na ślepo

09 Jul 2016 00:56 1380 12
  • Level 7  
    Tak jak w temacie potrzebuje skopiować kontakty na ślepo gdyż padł mi wyświetlacz a naprawa jest nie opłacalna
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 17  
    Nokia PC Suite załatwi skopiowanie wszystkiego, łącznie z profilami.
  • Level 7  
    żebym miał kabel to bym nie pytał ale niestety nie posiadam kabla i muszę to na czuja zrobić
  • Level 7  
    Nie jestem leniwy Siedziałem wczoraj nad instrukcją by dokładnie dostać się do kontaktów i je skopiować na sim i nie udało mi się, a boję się że je przypadkiem usunę tylko. Poprosił bym naprawdę o skrót bo mam tam ważne kontakty
  • Level 35  
    Dobry serwis bez problemu wyciągnie kontakty z telefonu. Moim zdaniem nie ma sensu sie męczyć.
  • Level 7  
    Tak wiem, tylko oni życzą sobie więcej niż wart sam telefon. 50zł za odzyskanie kontaktów no sory a telefon wart może ledwo 30zł
  • Level 35  
    No sory, ale myślałem, ze kontakty bardzo ważne.
  • Level 33  
    Za parę zł na aledrogo kupisz podróbe lcd i po problemie :-)
  • Level 7  
    nie chce finansować w ten telefon, interesuje mnie tylko skrót by przekopiować kontakty na sim,
  • Level 17  
    Można przez IRdę na PC Suite, skoro nie chcesz inwestować 7 PLN-ów w kabelek...
  • Level 18  
    Jedynie przez USB, bo IrDA, Bluetooth, trzeba jeszcze znależć i włączyć, a po omacku wątpię, żeby się udało.
  • Level 17  
    Napisałem wcześniej że założycielowi wątku nie chce się poszukać i oczekuje gotowca. Podaję kolejną podpowiedź, - uwaga, numery podpunktów to kolejne klawisze naciskane z menu... .

Generalnie wystarczy wpisać choćby w google frazę.

Skoro kontakty z SIM są takie ważne, to inwestycja kilku złotych jest banalna. Nawet jeśli są to kontakty o charakterze sentymentalnym. Uważam temat za mało poważny, i niemal roszczeniowy. Przecież nie możemy wyręczać autora wątku w rozwiązaniu banalnej sprawy. Założyciel wątku nawet nie próbuje zadziałać, wykazać inicjatywy, czegokolwiek....

- Dajcie mi skrót klawiszowy. Jak zadziała - może podziękuję, jeśli nie - wyśmieję publicznie. O to chodzi?