Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Migające lampy sodowe (uliczne)

03 Lip 2005 09:00 6165 13
  • Moderator
    Problem jak w temacie.Muszę zamówić podnośnik na samochodzie i zakupić i tu problem(żarówki sodowe czy układy zapłonowe)?
    Lamp migających jest 12 sztuk.
  • Poziom 40  
    a moze poprostu brak jednej fazy one sa bodajze na 380 v
  • Moderator
    Zasilanie lampy jest jednofazowe(kabel jest 4-żyłowy)ale następuje rozbicie-4 lampy z jednej fazy
    Następuje zapłon tych lamp,a potem w różnych odstępach czasowych gasną i znów świecą, gasną itd.
  • Poziom 40  
    moze by sie czepic napiecia w sieci bo jak wszystkie tak reaguja to raczej watpie zeby to kwestja lamp byla
    a zaczelo to sie mniejwiecej w tym samym okresie czy padaly w dluzszym przedziale czasowym
  • Spec od Falowników
    Moc lampy niezgodna z mocą dławika > samoczynne gaśnięcie i zapalanie.
  • Moderator
    Padały w dłuższym przedziale czasowym.Poczatkowo czas świecenia był dłuższy.Tak że plac był jakoś tam oświetlony.Teraz już jest klapa.Chodzi mi czy mam kupić same żarówki?
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 24  
    Stanowczo do wymiany żarówki, sprawdź jaką mają moc dławiki czy też układ rozruchowy. Na lampie jaki jest symbol, jeśli jest czytelny?
  • Specjalista techniki cyfrowej
    Jak u mnie na ulicy migały latarnie, to tylko żarówki wymieniali.
  • Poziom 13  
    Witam
    Jeżeli z zasilaniem jest wszystko ok ( nie ma niepodokręcanych przewodów zasilających ,wypalonych styków stycznika jest sprawny zegar sterujący) to żarówki
  • Poziom 22  
    wymieniaj żarówki i to szybko bo popsują ci układy zapłonowe a wtedy i koszt wzrośnie i więcej roboty
    właściwie to nie nazywają się żarówki lecz lampy
  • Poziom 13  
    Wymień tylko lampy sodowe, sa zużyte.
    A do kolegow powyżej, nie żarówki tylko lampy