Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak kanałów cyfrowych, wyszukuje analogowe.

10 Lip 2016 23:03 951 2
  • Poziom 1  
    Witam,
    zacznę od tego, że w kwestii telewizorów i wszystkim co z tym powiązane jestem laikiem. Co do problemu to tak jak w temacie. Zakupiłem telewizor Samsung ue40h6200. Podłączyłem go bezpośrednio kablem antenowym do anteny zbiorczej (mieszkam w 4 piętrowym budynku). Wyszukuje mi za każdym razem 30 kanałów analogowych, żadnego cyfrowego. Jakość tych kanałów nie jest zadowalająca, na liście programów pokazuje mi nazwy tylko 3 z nich (tvp 1, tvp 2 i lokalny), reszta nie ma nawet przydzielonej nazwy.

To normalne zachowanie czy coś jest nie tak? Albo może czy potrzebuje podłączyć coś jeszcze między gniazdem anteny zbiorczej a telewizorem?

Pozdrawiam
    Patryk
    Moderowany przez Olek II:

3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

• Poziom 30  
    Co odbierają sąsiedzi korzystąjacy z tej samej "anteny zbiorczej"?
  • Użytkownik usunął konto