Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel/Astra H - CD30 MP3 i Parrot MKi9100

tofi79 11 Jul 2016 08:04 1677 1
    tofi79
    Level 10  
    Witam ponownie wszystkich forumowiczów.

Od wczoraj trapi mnie problem ze współdziałaniem fabrycznego radia CD30 MP3 (Delphi) oraz zestawu głośnomówiącego Parrot MKi 9100.
    Do wczoraj wszystko działało ok, ale od wczoraj mam problem z odtwarzaniem muzyki z telefonu poprzez zestaw głośnomówiący. Nie ma znaczenia czy podłączę telefon przez USB czy przez kabel AUX w parrocie czy też przez Bluetooth, każda próba odtworzenia muzyki kończy się tylko równomiernym pykaniem w głośnikach.
    Rozmowy można wykonywać normalnie, dźwięki z menu też słychać w głośnikach.
    Podmieniałem już centralkę od Parrota, ale problem pozostaje. Moje podejrzenia padły zatem albo na okablowanie, albo na samo radio.

Może ktoś spotkał się z podobnym problemem, proszę o sugestie w celu rozwiązania problemu.

Poszukuję także kogoś w Warszawie, kto dysponuje opcommem i pomógłby w wylogowaniu radia i zalogowaniu nowego.

Dziękuję i pozdrawiam,
    Krzysztof
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    tofi79
    Level 10  
    Witam,

Przebywając na urlopie udało mi się problem rozwiązać, choć z przygodami.
    Okazało się, iż źródłem problemów były przetarte kable w wiązce na zgięciu tylnich drzwi co powodowało zwarcie. Spaliła mi się też przez to końcówka mocy w radiu.
    Po naprawie wiązki kabli, którą wykonałem sam wszystko wróciło do normy. Wymiana końcówki mocy w radiu w lokalnym zakładzie RTV kosztowała 200 zł.

Pozdrawiam,
    Krzysztof

Moderated By T5:

Doceniamy, że podałeś rozwiązanie problemu, Twój temat może być pomocny innym. Nagradzamy "Pomógł".