Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zelmer Silence Neo, ssawka "Pies i Kot", elektroszczotka akumulatorowa

piokrza 12 Lip 2016 00:11 2109 2
  • #1 12 Lip 2016 00:11
    piokrza
    Poziom 27  

Chciałbym zapytać czy ktoś ma porównanie tej nowej ssawko-szczotki Zelmer Silence Neo do takiej jak ta na zdjęciu poniżej, czy i jaka jest ewentualnie różnica w użytkowaniu między nimi, mam tą starą co na zdjęciu i ibardzo ciężko przesuwa się ja po dywanie nawet przy połowie mocy (Cobra II 1600W) podskakuje, trzeba użyć obu rąk. Z góry dziękuję.

ta moja od 7-letniej Cobry II
    Zelmer Silence Neo, ssawka "Pies i Kot", elektroszczotka akumulatorowai-zelmer-i...49-000.jpg Download (14.54 kB)

nowa, Silent Neo
    Zelmer Silence Neo, ssawka "Pies i Kot", elektroszczotka akumulatorowapobrane ..).jpg Download (3.21 kB)

Interesuje mnie jeszcze ssawka do zbierania sierści Zelmera, chodzi mi o opinie bo wyszła jakaś nowa "Pies i Kot" do tych słabych odkurzaczy, czy dobrze zbiera włosy? Czy worki i filtry antybakteryjne i z węglem aktywnym rzeczywiście działają i da się je dopasować do innych modeli, jak Zelmer Elf, Dot albo Cobra II? Czy warto wydawać na nie te pieniądze, czy są skuteczne i eliminują np. zapachy? Nikt o tym nie pisał jakoś na forum, dlatego pytam.

"Pies i Kot"
    pobran..jpg Download (3.01 kB)
    antybakteryjne worki
    Zelmer Silence Neo, ssawka "Pies i Kot", elektroszczotka akumulatorowares_68fdd0...0_kveq.jpg Download (21.63 kB)

antyzapachowe worki
    Zelmer Silence Neo, ssawka "Pies i Kot", elektroszczotka akumulatorowapobrane ..).jpg Download (7.34 kB)
    filtr antyzapachowy
    Zelmer Silence Neo, ssawka "Pies i Kot", elektroszczotka akumulatorowapobrane ..).jpg Download (6.67 kB)
    i antybakteryjny
    Zelmer Silence Neo, ssawka "Pies i Kot", elektroszczotka akumulatorowapobrane ..).jpg Download (11.09 kB)

Ostatnie pytanie, w instrukcji do Zelmer Silentwelt widzę jest w jednym modelu dołączona "elektroszczotka akumulatorowa", ale nie ma go nigdzie w sieci/sklepach, co to za model?

Zelmer Silence Neo, ssawka "Pies i Kot", elektroszczotka akumulatorowa1111.jpg Download (22.68 kB)

dzięki.

0 2
  • #2 12 Lip 2016 22:13
    Przemeek1988
    Poziom 22  

Ssawka 449 dość dobrze odkurzała ,świetnie się przyczepiała do dywanu. Silence neo. .hmm na pewno jest inne rozłożenie siły ssania - ona sobie jeździ ,raczej z łatwością. Zbiera dość dobrze ,aczkolwiek mając porównanie do obu. .Wolę starą 449.

0
  • #3 13 Lip 2016 09:52
    piokrza
    Poziom 27  

Dzięki za odpowiedź. Akurat mam takie rodzaje dywanów, że ta ssawka od początku sobie z nimi nie radzi, dlatego muszę odkurzać na 1/3 mocy, a i tak jest ciężko przesuwać po nim. Rozumiem że tu jest bardziej równomierne rozłożenie zasysania, w starym koncentrowało się na środku? Trzeba by wypróbować.

0
  Szukaj w 5mln produktów