Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Technika 32c934 - Głos przestaje działać po kilku minutach

@rti 12 Lip 2016 00:20 1134 4
  • #1 12 Lip 2016 00:20
    @rti
    Poziom 21  

Witam. W TV po kilku minutach gubi się głos zarówno z tunera jak i poprzez HDMI. Wystarczy wyłączyć go i włączyć ponownie a żeby głos wrócił. Chciałem zmienić wsad jednak doszukałem się tysiąca i jednej wersji. Wiem że zawsze mam kopię starego wsadu ale potrzebuję coś pewniejszego i najlepiej przez Was sprawdzonego. Płyta główna jaka jest w tym TV to 17mb60-3.1. Tuner Samsunga, matryca również Samsung. Jeżeli są dostępne wsady do wgrania przez USB to byłbym wdzięczny za takie cudo. Nie mam przystawki do programowania w druku to też każdorazowo muszę kość wylutować. Z góry dziękuję za pomoc. Aha po numerze płyty szukałem w bazie wsadów i nie znalazłem żeby nie było że gotowca szukam.

• #2 22 Sie 2016 14:45
    @rti
    Poziom 21  

Ktoś z kolegów poratuje wsadem? Nie chcę w ciemno metodą prób i błędów programować dlatego też czekałem na wsad który już był przez kogoś Was z tą płytą testowany.

• #4 28 Wrz 2016 11:49
    @rti
    Poziom 21  

Wsad znalazłem. O ile efekt zawieszającego się wskaźnika głosu ustąpił, to głos i tak się gubił i mimo regulacji na pilocie czy klawiaturze lokalnej była cisza. Wymieniłem końcówkę mocy na mainie i wszystko działa do dzisiaj bez problemu:) Temat zamykam.

• #5 02 Sie 2017 20:45
    tomasz wojcicki
    Poziom 18  

To może podziel sie wsadem skoro znalazłeś ??:P

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME