Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica ZIA 648 buczy chodzi pompka odprowadzająca wodę bez play

van1234 12 Lip 2016 10:03 531 1
  • #1 12 Lip 2016 10:03
    van1234
    Poziom 9  

Witam i mam ogromną prośbę w pomocy zmywarki.
    Opisze problem od początku a więc:Żona włożyła mycie do zmywarki i załączyła mycie ale po niecałej 1h okazało się że zmywarka buczy od samego początku mycia więc otworzyłem zmywarkę co jest grane i okazało się że naczynia są dalej brudne i jest sucho w zmywarce ,następnego dnia odkręciłem przód zmywarki zobaczyć programator ale tam nic ni było przepalone więc odkręciłem spód i zobaczyłem spadnięty wężyk od zmywarki (niebieski ) więc go podłączyłem i sprawdziłem ten zawór aqu stop czyli ten styropianowy styk i był suchy i ok ale gdy podłącze zmywarkę do prądu i zamknę drzwi zmywarki bez play od razu buczy tak jakby odsysała wodę (zalałem pare razy wodę i wypompowało wodę ale nic dalej) ustawiony program nie idzie dalej pompuje wodę ok minutę przestaje chwilę i znowu pompuję.
    Proszę was o pomoc bo żona do pracy he a ja muszę umyć naczynia,Dziękuję z góry

0 1
  • #2 12 Lip 2016 17:01
    van1234
    Poziom 9  

Witam i zamykam temat- jak się okazało jak był wyciek przez spadniety wężyk podspodem zadziałał system aqua -stop ok przeczyściłem i dalej nic chodziła pompka co pareminut i wtedy odkręciłem przód zmywarki i na samym początku jak sprawdzałem wtyczki do programatora zapomniałem jednej dopiąć i właśni to było końcową przyczyną.Zamykam temat

0