Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Texa PolandTexa Poland
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Ducato 2,3 2015 Dymi na biało

12 Lip 2016 10:33 4626 3
 • Poziom 9  
  Mam problem z Fiatem Ducato o pojemnosci 2300 z roku 2015 .
  Ostatnio jadąc na przykład na biegu 5 dodaje gazu jest wszystko ok, schodze z obrotów także jest ok ale kiedy znowu dodaje gazu jest mocne szarpnięcie i z wydechu wydostaje sie biały dym bardzo gęsty. Po chwili wszystko wraca do normy. Miał ktoś taki przypadek??
  Pojawia sie w komputerze tylko błąd hill holder ale myślę że to inna kwestia.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Texa PolandTexa Poland
 • Poziom 43  
  Witam odkręć korek płynu chłodniczego i sprawdż czy nie ma ubytków płynu tylko na wyłączonym silniku rzebyś się nie poparzył płynem bo robi się ciśnienie.Jeśli płynu jest poniżej stanu masz spalanie wody w wraz z paliwem .Przyczyna nieszczelność na uszczelce pod głowicą ,ewentualnie są przypadki mikro peknięć głowicy i płyn dostaje się na tłoki.
  Hill Holder to angielski termin określający funkcję kontroli elektronicznego systemu ESC, który wspomaga ruszanie pod górę.
 • Texa PolandTexa Poland
 • Poziom 9  
  Sprawdzane było nie ma żadnego ubytku. Samochód tylko dymi jak napisałem schodząc z wysokich obrotów na niskie jest wszystko ok, kiedy dodaje znowu gaz jest mocne szarpnięcie dusi się silnik pojawia się gęsty biały dym i po chwili wszystko wraca do normy. Błąd pojawia się esc po szarpnięciu pewnie komputer coś źle odczytuje.
 • Poziom 43  
  Podpiąć go pod komputer diagnostyczny OBD i sprawdzić podczas jazdy jakie parametry pokazuje komputer.Udać się do diagnosty i niech sprawdzi czy nie ma jakiś błędów.