Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Koparka Białoru¶ - podczas obrotu spada łańcuch.

12 Lip 2016 12:38 2235 5
  • Poziom 2  
    Witam, mam pytanie odno¶nie koparki Białoru¶ typ budowlany. Kupiłem j± w tamtym roku, wszystko chulało tak jak powinno i ostatnio podczas kopania wyst±pił problem z obrotnica wieżyczki. Wygl±da to tak podczas obrotu w prawo lub lewo wysuwaj± się oba siłowniki i spada łańcuch. Próbowałem odpowietrzyć, ustawiać siłowniki ręcznie (jednego schować drugiego wysun±ć), podczas obrotu wajch± poprzez pompę oba wysuwaj± się do tego samego poziomu. Czym tomoze być spowodowane? Prosze o pomoc, je¶li kto¶ kiedy¶ miał tak± sytuację. Czy to może wina rozdzielacza czy co¶ inne za tym stoi?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemy¶le dzi¶ i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 14  
    Witam. Problem twój polega najpewniej na tym że nie masz wypełnionych siłowników
    obrotu olejem. Oba siłowniki poł±czone s± rurk± przez któr± olej wypychany z jednego
    siłownika wypycha drugi.Rurka ł±cz±ca siłowniki poł±czona jest [o ile dobrze pamiętam]
    z przewodem do unoszenia ramienia. Napełniasz siłowniki poprzez przesunięcie dżwigni rozdzielacza w pozycje unoszenia ramienia i przez popuszczanie przewodów przy siłownikach
    odpowietrzasz je.
  • Poziom 2  
    Dzięki wielkie za pomoc za 2 tyg będę w domu dopiero to spróbuję i napiszę jak poszło.pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Sorki kolego ze po takim czasie dopiero odpisuje ale sytuacja losowa. Dzieki wielkie za pomoc pomoglo w 100% to co mi doradziles.teraz wiezyczka chula elegancko.jeszcze raz dzieki i pozdrawiam
  • Poziom 2  
    WItam kolego,
    z tego co zrozumiałem nie chodzi o popuszczenie przewodów przy siłowniku podnoszenia ramienia a o popuszczenie przewodów przy siłownikach obrotu.

Pozdrawiam