Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

C# - Pobieranie pliku z internetu

12 Jul 2016 12:39 1185 4
  • Level 10  
    Witam serdecznie !
    Mam problem, próbuje napisać program, który automatycznie loguję się na stronie, udało mi się to zrobić, przechodzi potem do zakładki z której ma ściągnąć plik i to też działa. Problem pojawia się w momencie gdy przejdzie do ściągania to wyświetla się okno Otwórz/Zapisz/Anuluj. Da się to jakoś przejąć, żeby z "automatu" zapisywał pliku pod podaną ścieżką ? już próbowałem na różne sposoby i pomysłów mi brak.
    Pozdrawiam Zandiatos
  • Helpful post
    Level 38  
    mamy się bawić we wróżkę jaki Twój kod z jaką stroną się bije? Jak to sobie wyobrażasz?
    Na klasyczną stronę samo API HTTP byłoby wystarczające, a jak przez mgłę podejrzewam jakiś JavaScript.
  • Level 10  
    Strona wykorzystuję zwykły WebBrowser na którym jet otwierana strona, po czym loguje się do strony za pomocą getElementById, po zalogowaniu przekierowuje pod inny address url i w tym momencie pojawia się okno do ściągania pliku. Ale nie wiem jak przechwycić to okno tzn pojawia się zwykłe okno jaak się zawsze ściąga plik - Otwórz/Zapisz. Chciałbym aby samo się Zapisywało, bez potrzeby klikania w to okno.
  • Level 38  
    przez WebBrowser Ci nie pomogę. Dla mnie słowo "zwykły" to dostęp "surowym" protokołem HTTP

Są w świecie Javy testery web browserów (bardzo wysokiej jakości emulatory browsera do automatycznego testowania/benchmarkowania serwerów www), czy są w C#??? Nie wiem.