Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Technikum, poprawki - elektronik

DamianekkST 12 Jul 2016 17:17 1242 2
    DamianekkST
    Level 2  
    Witam wszystkich, nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział ale jeśli nie to jeśli mógłby ktoś go przenieść, ewentualnie napiszę od nowa gdzie trzeba. Mam taki problem a mianowicie zaniedbałem trochę szkołę znaczy przedmioty zawodowe no i niestety w tym roku mam poprawki i mam pytanie czy ktoś jest z Lublina bądź okolic kto mógłby mi potłumaczyć zasady działania niektórych elementów elektronicznych bo nie wszystko było pisane na lekcji a jedynie omawiane, na internecie też nie ma wszystkiego, po za tym jakby ktoś mi to wytłumaczył to myślę prędzej bym to zrozumiał. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź, pomoc cokolwiek. Odwdzięczę się oczywiście w jakiś sposób bo wiadomo że trzeba swój czas poświęcić :) A i bym zapomniał o najważniejszym, mój profil to Technik Elektronik, 3 klasa ( przetworniki A/C C/A , generatory , prostowniki , sprzężenia zwrotne, stabilizatory scalone ) Zdjęcia podeśle jak coś z zagadnieniami
    DamianekkST
    Level 2  
    Dziękuje, właśnie tego gościa na youtube oglądałem :) No na internecie nie widziałem żeby były zasady działania wszystkiego tego czego chce więc dlatego kogoś szukam