Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polsat Cyfrowy - rozdzielenie sygnału na dwa TV niezależnie

03 Lip 2005 14:43 33862 8
  • Poziom 18  
    Witam,
    Chcialbym rozdzielić Polsat cyfrowy. Opłacam jeden abonament a chcę oglądać dwa różne kanały na TV i żebym mógł swobodnie zmieniać kanaly na jednym TV jak i na drugim.
    Słyszałem, że to niemożliwe jednak nikt nie potrafi mi wyjaśnić dlaczego. Dlaczego na Cyfrze + da się rozdzielić spliterem a na Cyfrowym Polsacie się nie da?
    Chciałbym jeszcze się dowiedzieć kiedy Polsat wprowadzi te nowe kodowanie, gdyż mieli zamiar już w styczniu a do dzisiejszego dnia nie otrzymałem jeszcze nowej karty.
    Z góry dziekuje za wszelkie wskazówki.
    Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    W Polsacie konkretna karta jest przyporządkowana do konkretnego dekodera (są sparowane) . Tzn. karta z twojego dekodera nie będzie pasowała do innego dekodera Polsatu.
  • Poziom 17  
    Hi
    A Tak w Nagra karta z dekoderem jest SPAROWANA poprzez tzw. BoxKey i IRD.
    Kazdy dekoder ma rózne te Dwa parametry i zreszta jak pewnie zauwazyłes po włożeniu karty z innego "kompletu" do innego Dekodera to dekoder wyswietli komunikat ze "Karta nie stanowi pary z dekoderem" :)
    Jedyna mozliwoscia było by "zklonowanie" dekodera :) pod warunkiem ze sa tego samego modelu mozna by poprostu Przepisac zawartośc FLASHy z jednego do drugiego :)
    Wówczas Jedna karta bedzie chulała w obu dekoderach :)
    Pozatym istnieje jeszcze inna trudnosc dostepne na rynku SPLITERy pozwalaja na dzielenie kilku systemów kodowania takich jak najbardziej popularny Mediagard czy Viaces .
    Co do nagry??? hmm nalezało by zapytac w Canadzie w platformie Disha oni tezr maia nagre.
  • Poziom 18  
    Witam,
    Dostałem nową karte do dekodera. CZy teraz coś da sie zrobić aby rozdzielić ten sygnał?? bo chyba teraz ta nowa karta nie jest juz sparowana??
    Prosze o odpowiedź
    Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    adames80 napisał:
    .... bo chyba teraz ta nowa karta nie jest juz sparowana??....

Hmmmm
    Wystarczy że swoia karte włozysz do innego dekodera platformy P2C i bedziesz wiedział czy jest sparowana czy nie :):)
    Ps.
    Poszykaj wśród znajomych czy maja takie same karty i zamieńcie sie kartami !!!:)
    Jeżeli nie sa sparowane nadal bedziecie cieszyć oczy kanałami s paczki P2C a jezeli są SPAROWANI to Klops :) brak obrazu i komunikat o niewłasciwej karcie :D
  • Poziom 2  
    na ten temat szukaj odpowiedzi na tym forum forum.dvhk.pl
  • Poziom 12  
    A dlaczego niby na tym forum ? Ani tma ludzi ktorzy maja cos wiecej o nagra pojecia niz tu. Takie glupie odeslanie do innego forum powinno byc ukarane zakazem postowania.

Dodano po 6 [minuty]:

W nagra 2 sparowanie polega rowniez na sprawdzaniu CamId Poza wiec zgodnoscia numerkow Ird I boxkey wprowadzono dodatkowa identyfikacje . Z racji tego iz niemozliwe jest na chwile obecna ingerowanie w karte N2 przynajmiej publicznie sharing kart polsatu jak tez ich obsluga na innych dekoderkach niz orghinalne camy nie bedzie mozliwa. Z dostepnych mi inforamcji przed swietami ma ruszyc w Polsacie sprzedaz samych kart , mozliwe wiec bedzie sparowanie karty z dowolnym modolem Nagra/2 /koszt zakupu b.wysoki/ . Na chwile obezna do konca wrzesnia jest mozliwy sharing kart n1 ktore notabene ejszcze dzialaja w tunerkach z nowym softem.

Dodano po 2 [minuty]:

Co do sparowania nowej karty z dekoderem oczywsice ze dostajesz niesparowana karte wlasnie poprzez wyslanie emm na camid nastepuje wlasciwe sparowanie akrty , podmiany - zamianay nic tu nie daja.
  • Poziom 10  
    a niemam mozliwosci rozdzielemia sygnalu za pomoca magnetowidu by tam wgrac i zapisac czestoltliwosci ???? niech ktos odpisze !!!!
  • Poziom 17  
    7Pavel7 napisał:
    ...... mozliwosci rozdzielemia sygnalu za pomoca magnetowidu....

A ten dalej swoje :cry:
    Jest taka mozliwość :!::D :!:
    Nagrasz dziecku na kasete 3 godziny bajek i póścisz z kilkugodzinnym opóxnieniem :D
    Napewno nie zauważy
    Polsat Cyfrowy - rozdzielenie sygnału na dwa TV niezależnie