Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Tiguan - Zmiana na Bixenon

13 Lip 2016 14:25 1662 5
  • Poziom 18  
    Auto Tiguan z 2012 roku 2.0 tdi. Przekładam lampy z zwykłych ma Bixenon plus Led z 2014 roku. Lampy podłączyłem zgodnie z schematem Elsy, zmieniałem kodowanie ale nie mogłem uruchomić modułu Led. Wymieniłem Moduł MCE na nowszy z 2014 roku, zmieniłem kodowanie Led działa, ale mam problem z przysłoną nie wiem gdzie ją podłączyć. Według mojej dokumentacji lewa lampa wchodzi na 46 pin wtyczki C a prawa na 5 pin wtyczki A. Nic to nie daje. Instalacje do lamp kupiłem razem z lampami, ktoś wyplątał z oryginalnej ale nie opisał gdzie to było wpięte tzn jaka wtyczka jaki pin. Druga sprawa to komunikacja Can. Wedle mojej dokumentacji obie lampy są połączone z sobą i sterownikiem poziomowania. Czy ten sterownik widzi tylko jedne tylne lewe koło?? i gdzie jest on zamontowany??

Opanowałem temat. Poniżej rozpiska pinów dla potomnych. Znajdę czas rozpisze kodowanie
    Załączniki:
  • Poziom 10  
    Witam. Skorzystałem z załącznika który mi pomógł wiele ale też męcze się z odpaleniem ledów. Pomożesz Kolego? Ogarnąłeś całkiem ten temat?
  • Poziom 1  
    Czesc i dzieki za ta rozpiske. Tez ja sam zrobilem. Mozesz podeslac programowanie LED jako swiatla dzienne?

Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Ile cię to kosztowało ta wymiana lamp.
    Powiedz mi jak wymienić ten przycisk do regulacji lusterek
  • Poziom 1  
    Panowie, a macie może jakiś schemat jak połączyć kolorami kable do prawej lampy bixenon Tiguana bo ktoś mi obciął wtyczkę, no i teraz nie mam schematu
  • Poziom 2  
    Witam, mógłbym prosić link do tej rozpiski?

Dodano po 6 [minuty]:

Działa Ci regulacja wysokości ?