Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DELONGHI Magnifica S Plus - Problem z dyszą do spieniania mleka

13 Lip 2016 15:41 1785 3
  • Poziom 2  
    Witam
    Kupiłem parę dni temu ekspres DELONGHI Magnifica S ECAM 22.320.SB i dzisiaj rano w momencie jak dziewczyna chciała spienic mleko coś strzeliło w środku, brzmiało to jakby ciśnienie coś rozwaliło. Po chwili próbowałem spróbować spienic mleko jeszcze raz wtedy para zaczęła lecieć bokiem i z góry maszyny a z dyszy dosłownie nic. Przełączyli na wodę i to samo z dyszy ani kropli zato zaczęła lecieć z góry maszyny niedaleko rurki gdzie jest dysza zamocowania. Pewnie poszła jakąś uszczelka czy coś proszę o jakieś rady czy idzie to naprawić samemu czy jednak oddać na gwarancję? Nie mam pojęcia czemu się tak stało jest to nowa maszyna i zrobiliśmy nią zaledwie 7 kaw.
    Proszę o jakieś rady bądź pomoc

Pozdrawiam SebaAwP
  • Poziom 6  
    Oddaj na gware będzie najlepiej cisnienie rozwalilo lub wychaczylo węzyk rozbierając stracisz gwarancje - przyjmą poniewaz jest to wada produktu
  • Poziom 2  
    Dzieki za odpowiedz PiotreckiXD
    Co do problemu juz rozwiazany, ze wzgledu ze kupilem ekspres niedawno przyslugiwala mi jeszcze wymiana badz zwrot towaru bez jakichkolwiek pytan i problemow wiec wymienilem na nowa i teraz wszystko gra :)
    Jeszcze raz dziekuje

Pozdrawiam SebaAwP
  • Poziom 16  
    PiotreckiXD napisał:
    Oddaj na gware będzie najlepiej cisnienie rozwalilo lub wychaczylo węzyk rozbierając stracisz gwarancje - przyjmą poniewaz jest to wada produktu

Podepnę się do tematu. problem podobny. rozerwany wężyk do dyszy spieniacza. Ale u mnie niestety przytkana była końcówka dyszy. W tej sytuacji chyba na naprawę gwarancyjną nie mogę liczyć. Po wyjęciu dźwigni włącznika spieniacza widać rozerwany węzyk na łączeniu z dyszą. Podpowiedzcie jak zdjąć obudowę i wymienić wężyk?