Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Użytkownik LOCOLOCO oszukuje ludzi?

rumble1 21 Lip 2016 23:37 14367 93
    tradom
    Poziom 12  
    LOCOLOCO napisał:
    To jest Twoja opinia.
    Chłopaki mieli inne model - tak samo jak teraz.
    W serii S7806 w modelu 50" dziś testowanym jest matryca szklana 100Hz.
    Czyli taka jak opisuje fabryka.

To nie opinia to fakt.
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    walentyy
    Poziom 17  
    "...oczami..."? a pisałeś kiedyś, że "testem Pioneera". Gdybyś nie pamiętał, to tutaj jest LINK do twojego postu.

Czyli starym programem do testowania plazm z czasów kiedy Pioneer je jeszcze produkował - LINK
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    walentyy
    Poziom 17  
    Zgadza się, to kiedyś był niezły program..., ale do testowania geometrii obrazu i odwzorowania barw, kontrastu itp., a nie do sprawdzania natywnej częstotliwości matrycy. :)
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    walentyy
    Poziom 17  
    LOCOLOCO napisał:
    Nie widziałem a wiem .

Myślisz...?
    Chociażby tutaj jest pokazana jedna funkcji tego programu do testowania płynności: https://www.youtube.com/watch?v=qvAZQFicmmA

Czy może za jego pomocą robisz te swoje "profesjonalne kalibracje gratis"?
    Jaka cena, taka kalibracja?
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    tradom
    Poziom 12  
    LOCOLOCO napisał:
    Po co kłamiesz ?
    Ja się nie zajmuję kalibracjami , nie znam się i nie mam zamiaru.

Zdajesz sobie sprawę z tego, że profesjonalna kalibracja to taka w której każdy egzemplarz jest kalibrowany osobno? W Twoim przypadku klienci dostają maila z ustawieniami od kalibrowanej kiedyś jakiejś jednej sztuki. Z profesjonalizmem nie ma to nic wspólnego i jest tak naprawdę oszustwem. Poczytaj co pisze o tym skalibrujtv.pl ;)
    walentyy
    Poziom 17  
    Panie LOCOwanie produktów Philipsa, jak widać z twojej wypowiedzi odnośnie Samsunga J6300 (zaznaczony fragment), na sprawdzaniu natywnej częstotliwości matryc też się nie znasz..., a jednak się tym "zajmujesz".
    Użytkownik LOCOLOCO oszukuje ludzi?
    Pozostaje tylko pozazdrościć używanego do tego celu narzędzia. ;)

Wiesz co...?
    Po tym wszystkim co można przeczytać w tym i innych wątkach oraz jak został obnażony twój sposób postępowania względem potencjalnych klientów, na twoim miejscu podałbym się już do dymisji.
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    Klopsiki
    Poziom 9  
    Że administracja nie zrobiła porządku z tym Panem, niech idzie na swoją stronę hdtv.com.pl i tam pisze swoje poglądy, które są oderwane od rzeczywistości.
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    Klopsiki
    Poziom 9  
    Ja w przeciwieństwie do ciebie mam szersze spojrzenie na Świat, oraz technologie. Wystarczy popatrzyć na twoje posty, reklama i spam. Poza tobą i twoim wyimaginowanym Światem nic nie istnieje, smutne.
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    Klopsiki
    Poziom 9  
    Jak widać nic nie masz na swoja obronę. Pozdrawiam
    M.Mikolajski
    Poziom 15  
    Ze zgrozą przeczytałem cały ten wątek - to istny "dialog"głuchych- każdy słyszy tylko siebie - jestem tu nowy choć staż na innych portalach mam spory ale takiego agresywnego języka jak tu jeszcze nie spotkałem - a już zaznałem jego próbki - zastanowię się czy z czymś wychodzić by nie dostać na odlew - choć dobrego słowa zaznałem również za co jestem wdzięczny -panowie słuchajcie muzyki bo podobno łagodzi obyczaje
    r103
    Poziom 26  
    Super wątek.

Mnie osobiście Locoloco - gdzieś tak w około roku 2005 - na forum Gazety Wyborczej /tak tam też spamował/ - po takim sobie moim dowcipie n/t mordowanych przez niego i BlackNinję telewizorów kineskopowych /bo to wtedy był okres "wchodzenia na rynek" telewizorów LCD i strasznie zniechęcał do kineskopów/ - straszył okropnie pozwem sądowym, prokuraturą itp :-)
    Fallen89
    Poziom 11  
    "Po co kłamiesz ?
    Ja się nie zajmuję kalibracjami , nie znam się i nie mam zamiaru."

Serio? Sprzedajesz kalibrację przez maila po 50-100 zł, a piszesz, że nie zajmujesz się kalibracjami. O tym akurat wiem, bo Twoja kalibracja wygląda tak, że pobierasz gotowe ustawienia kalibracyjne dla danej sztuki modelu z internetu (większość nowych TV ma w recenzjach, a nawet na filmach w YT ustawienia kalibracyjne) i sprzedajesz to w formie maila.

A taka kalibracja to faktycznie żadna, bo są różne panele, różne warunki oświetleniowe i często spore różnice co widać nawet po kalibracjach danego modelu (tych prawdziwych cerfyfikowanych), których sztuka jednak miała sporo różnic względem innej.

Na HDTV nic się nie da napisać, bo od razu banujesz - dostałem 2 bany za zapytanie tylko o pewne kwestie, bez użycia żadnego przekleństwa / ataku personalnego itd.

Zapytałem chociażby właśnie o tę kalibrację przez maila, jak to wygląda jeśli nie zajmujesz się kalibracją oraz o kwestię 50Hz. Wszędzie piszesz o Philipsie 6561, że tylko 100/120Hz TV ma sens, a 50/60Hz należy zapomnieć, jednak dla TCL robisz o dziwo wyjątek i w recenzji na HDTV na pierwszych stronach wyraźnie piszesz, że będzie ok i że TV jest świetny.

W takim razie widać, że kwestia odświeżania to tylko kwestia % od sprzedaży, jak za TV masz więcej (Tj. Philips i TCL), to nawet 50/60Hz okazuje się mistrzostwem.

Wiem, że każdy patrzy zarobić, ale po prostu faktem jest, że nie można w ciemno ufać tym wpisom, bo nie mają na celu doradzenie klientowi, a wciśnięcie sprzętu.

Mam nadzieję, że nie będziesz tylko teraz pisać, że Kiki to nie Ty, bo chyba już ten temat masz za sobą. Jak nie, to SAM przyznawałeś z jednym wpisów, że używasz różnych nicków przez ich brak dostępności (co jest absurdem, bo nie ma tu kikiego, ani locoloco na HDTV zajętych, ale ok) oraz kopiujesz recenzje i nazwy te same co z HDTV testów.
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    Fallen89
    Poziom 11  
    Oczywiście kompletnie nie na temat odpisałeś.

Przeczytaj raz jeszcze o co zapytałem, np. dlaczego TCL z 50/60Hz jest w 100% ok, a inne marki - Samsung, Sony, LG etc. NIE są ok i pod żadnym pozorem nie należy kupować 50/60Hz poza TCL i Philipsem.

No i kwestia kalibracji nadal jest dla mnie strasznie dziwna, skoro się na tym nie znasz i się tym nie zajmujesz, to jakim cudem kalibrację przez maila na HDTV sprzedajesz?

'Obrażanie', ciekawe jak to wygląda. Normalne pytanie zadałem tak jak teraz, ale widać zamiast odpowiedzi od razu idą bany. Zresztą na HDTV ostatnio mnóstwo osób bany dostaje za proste pytanie.
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    Fallen89
    Poziom 11  
    Nie wiem czy po chińsku piszę, ale Kiki odpisujesz po prostu na coś zupełnie innego. 3 raz jednak pytania nie zamierzam powtarzać, a kopiować wpisu nie ma sensu, bo jest wyżej i to dwukrotnie.
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    Kenema
    Poziom 14  
    LOCOLOCO napisał:
    Kolejny zabanowany obrażający użytkowników - pierwszy wpis i już oskarża - pojawił się na forum. Powodzenia.

Zobacz od kiedy mam konto... nie tworze dodatkowych kont, nie usuwam komentarzy, nie manipuluję i nie wklejam linków do swojego forum nie informując kupujących że to moje forum...