Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TV 32" FHD do PS4 z niskim input lag-iem

tomasov 14 Jul 2016 09:39 1359 13
    tomasov
    Level 12  
    Witam! Poszukuję niedrogiego TV ( około 1000zł +/- 200 zł ) o przekątnej 32" ( nie więcej nie mniej ) koniecznie z FHD głównie do konsoli PS4 i czasami do oglądania filmów.TV musi charakteryzować się niskim input lagiem.

Moje typy:

Philips 32PFH4100
    Sony KDL32W705C
    Sony Smart TV KDL-32W653A
    Samsung UE32J6300

Który z tych modeli będzie najlepszy? Proszę o krótkie uzasadnienie.
    Mile widziane inne sugestie,typy,modele

Z góry bardzo dziękuję
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Svetherus
    Level 28  
    Samsung j6300 - będzie miał najlepsze odwzorowanie ruchu, ale trochę większy input lag - 44ms.
    Sony 705c będzie miał najlepszy input lag - 12ms, ale gorsze odwzorowanie ruchu (matryca 50Hz)

Wybierz jeden z tych dwóch.

Ja bym raczej Samsunga brał, bo na PS to i tak nie ma profesjonalnego grania jak w PC, więc nie ma co się zabijać o każdą ms, a 44 jest ok. A odwzorowanie ruchu będzie na pewno lepsze i w grach i w filmach.
    tomasov
    Level 12  
    Ciężko ten model dostać w UK w przystępnej cenie ale bede szukal.Może masz jakieś inne ciekawe modele do zasugerowania?
    Svetherus
    Level 28  
    w tej cenie i rozmiarze nie.
    tomasov
    Level 12  
    Philips 32PFH4100 - nie będzie odpowiedni? Input lag na poziomie 28ms
    Svetherus
    Level 28  
    Ok, ale matryca 50Hz - więc Sony jest lepszy.
    tomasov
    Level 12  
    Producent podaje chyba 100Hz
    Svetherus
    Level 28  
    Ale natywnie jest 50Hz
    tomasov
    Level 12  
    Ja się na tym nie znam ale czy wszystkie 100hz to naprawdę jest 50hz? Dostałem odpowiedź od sprzedawcy "
    specyfikacja, jesli chodzi o frekwencje, ma: 100 Hz Perfect Motion Rate"
    Dlaczego sony będzie lepszy skoro tez ma 50hz? Bo ma mniejszy input lag? Tylko dlatego?

Poza nawiasem-w PL posiadam Philips 40PFH4509 czy to dobry TV do PS4?Wyczytałem,że ma niski input lag ale jaki dokładnie to nigdzie znaleźć nie mogę?Ile ile on właściwie ma tych Hz? :) w specyfikacji jest 200Hz czyli natywnie 100Hz?
    Svetherus
    Level 28  
    Nie. Nie jest tak, że TV ma natywnie 2x mniej niż razem z "wspomaganiem". Ma natywnie tyle ile ma i już. Trzeba szukać i sprawdzać.

Sony będzie lepsze bo ma lepszy obraz i niższy lag.

4509 niewiem ile ma input lagu ale na pewno ma 50Hz.
    tomasov
    Level 12  
    Uhm :) ale na przyszłość skąd mam wiedzieć, czytając specyfikację, że kiedy producent podaje 200Hz to naprawdę ma 50? Gdzieś zapisana jest ta wartość? Kurde wciąż szukam optymalnego TV ale nie sądziłem, że to będzie takie trudne :(
    JamesCC
    Level 8  
    Producent nie podaje tej informacji, tak samo jak nie podaje jaki jest input lag (nie wiem dlaczego). Trzeba tych informacji szukać w testach robionych przez ludzi.
    tomasov
    Level 12  
    Sony KDL32W705C - zakupiony!