Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

renault kangoo schemat licznika

zyziu1975 14 Jul 2016 18:06 3621 12
    zyziu1975
    Level 9  
    Opis przewodów to schemat , jak wiesz który przewód do czego prowadzi to wszystko możesz podłączyć , to jest schemat.
    sk700
    Level 31  
    zyziu1975 wrote:
    Opis przewodów to schemat

A stół to krzesło.
    zyziu1975 wrote:
    jak wiesz który przewód do czego prowadzi to wszystko możesz podłączyć , to jest schemat.
    To jest układ połączeń a nie schemat.
    Hart3 wrote:
    Dostałeś to o co prosiłeś

Więc czego jeszcze oczekujesz? Ktoś ma specjalnie dla Ciebie rozpisać pinout bo nie potrafisz czytać schematów opisanych w języku polskim?
    Jeśli masz jakiś konkretny problem to opisz go dokładniej to wtedy uzyskasz konkretną odpowiedź.
    Pozdrawiam
    zyziu1975
    Level 9  
    Potrzebny jest mi opis pinów żeby zmienić licznik , ten opis który mam jest do licznika o innym oznaczeniu , licznik który mam jest na zdjęciu , podłączenie jest inne. Chcę zmienić licznik i żeby czegoś nie zepsuć potrzebuje opis przewodów , tylko wtedy wszystko staje się jasne i wiadomo jak podłączyć inny licznik.

Dodano po 4 [minuty]:

Potrzebny jest mi opis pinów żeby zmienić licznik , ten opis który mam jest do licznika o innym oznaczeniu , licznik który mam jest na zdjęciu , podłączenie jest inne. Chcę zmienić licznik i żeby czegoś nie zepsuć potrzebuje opis przewodów , tylko wtedy wszystko staje się jasne i wiadomo jak podłączyć inny licznik. W dodatku wyraznie napisałem w temacie czego szukam i co mi jest potrzebne , NIE JEST TO SCHEMAT TECHNICZNY LICZNIKA , TYLKO SCHEMAT PODŁĄCZENIA , OPIS PRZEWODÓW. Nie wiem jak można to inaczej napisać żeby było bardziej zrozumiałe.
    sk700
    Level 31  
    Otwierasz tego PDFa i przewijasz na stronę drugą i trzecią. Te małe kolorowe prostokąty z numerami w środku to piny poszczególnych kostek oznaczonych kolorami. I tak masz np białą kostkę patrzysz gdzie są podłączone poszczególne przewody np pin1-kierunkowskaz, pin2-światła mijania, pin3- światła drogowe, pin 5 idzie do ECU.
    To co otrzymałeś nie jest schematem wewnętrznym licznika tylko właśnie jego podłączenia. Nawet gdybyś chciał dostać schemat wewnętrzny to i tak jest to nie możliwe bo nikt takich rzeczy nie udostępnia. Pozdrawiam
    zyziu1975
    Level 9  
    Ten opis jest do bani,
    nr. 10 żółty - zasilanie 12V
    nr. 10 brązowo-czarny - poziom oleju
    nr. 10 brązowy - kierunek lewy

Wymieniać dalej ??????
    Jak to rozumieć ? Czy nie ma na takim forum kogoś kto się zna na rzeczy?

Dodano po 6 [minuty]:

nr. 1 pomaranczowy - kierunek lewy
    nr. 1 biały - poziom paliwa
    nr. 1 czarny - masa

taki ten schemat jest dokładny że trzeba plusy i niusy razem połączyć i spalić elektryke w aucie
    stan
    Level 23  
    W tym roczniku są dwie wersje zegarów zależnie od daty produkcji auta.
    Na schemacie masz 4 różne wtyczki oznaczone kolorami biały, brązowy, szary, czarny.
    W rzeczywistości są 2 czerwona i szara. Sprawdzę drugi schemat
    zyziu1975
    Level 9  
    A mi chodzi o licznik z dwoma kostkami , szara i czerwona , rok 99 tak jak napisałem

Dodano po 2 [minuty]:

z 4-ma kostkami to stara wersja licznika , ten co mam ma dwie kostki , liczniki z dwoma kostkami mają dwa typy podłączeń
    zyziu1975
    Level 9  
    sprawdziłem , jest kilka błędów ale większość się zgadza i trochę pomogło w szukaniu niewiadomych , jest coraz mnie przewodów do rozpracowania