Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

charakterystyka prądowo napięciowa - interpretacja

14 Lip 2016 18:18 1935 2
  • Poziom 3  
    Witam serdecznie.
    Mam pewien problem z 1 pytaniem a brzmi ono tak: charakterystyka prądowo napięciowa - interpretacja,co z niej można wyczytać.
    charakterystyka prądowo napięciowa - interpretacja charakterystyka prądowo napięciowa - interpretacja charakterystyka prądowo napięciowa - interpretacja

Są to charakterystyki 2 ogniw słonecznych. Wiem tyle, że są to charakterystyki prądu od napięcia, w przypadku pierwszych 2 zdjęć, że są to charakterystyki źródła napięciowego. Zdjęcie nr 3 juz jest źródłem prądowym w początkowym etapie wykresu, na ich podstawie można wyliczyć punkt mocy maksymalnej a tym samym optymalne obciążenie ogniwa.

To wszystko co wiem czy jest jeszcze coś czego nie wiem a powinienem wiedziec?

z góry dziękuję za odpowiedź
    pozdrawiam :)
  • Poziom 15  
    zakresy pracy liniowej i rezystancje dynamiczne układu
  • Moderator Akustyka
    Croxsik napisał:

Mam pewien problem z 1 pytaniem a brzmi ono tak: charakterystyka prądowo napięciowa - interpretacja,co z niej można wyczytać.
    Wszystkie podstawowe parametry elektryczne fotoogniwa.
    Croxsik napisał:
    punkt mocy maksymalnej a tym samym optymalne obciążenie ogniwa.
    I uważasz że to tyle? A FF? Napięcie obwodu otwartego? Prąd zwarcia? Wydajność?

Przecież to jest LabView. Zatem to nie teoria a wyniki z laborki. Co mówi instrukcja? Co mówi prowadzący?