Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki telefon polecacie do 500zl?

NICK834 14 Jul 2016 21:52 810 6
    NICK834
    Level 7  
    Witam! Jaki telefon z androidem polecacie do 500zl ). Chce aby ten telefon posiadal: Wyświetlacz od 4,5 ' do 5' dobry aparat główny i przedni nie zacinal się i byl z tych bardziej "znanych firm" np sony Samsung htc alcatet(pewnie zle napisałem) lg.
    Handix
    Level 14  
    Ja polecam : LINK Wyrzucisz z 3-go piętra i nic się nie stanie.

A tak na serio to Motorola/Lenovo Moto G 2 generacji ; Sony Xperia E4. Może być używany ?

Dodano po 1 [minuty]:

P.S zapoznaj się ze wzorem : LINK
    NICK834
    Level 7  
    Szukałem 2 h i przemawia do mnie motorolla moto g2 ale mam kilka pytan: 1 w zestawie nie ma ładowarki wiec czym go lądować 2 czy się grzeje 3 czy się grzeje podczas lądowania?
    Handix
    Level 14  
    NICK834 wrote:
    Szukałem 2 h i przemawia do mnie motorolla moto g2 ale mam kilka pytan: 1 w zestawie nie ma ładowarki wiec czym go lądować 2 czy się grzeje 3 czy się grzeje podczas lądowania?

1. Lądować ? Poco ci Ładowarka do lądowania ? Wyrzucasz przez okno i sam ląduje :) a serio : Ładowarką ze starego telefonu a czym ? :X ew. Poszukaj innej oferty
    2. Nie wiem :c
    3. No jak chcesz lądować to kup se samolot ale za 500 zł Ciężko :X czy się grzeje ? Pewnie tak bo kół nie ma i powstaje siła tarcia która daje ciepło.

Dalej nie odpowiedziałeś mi czy może być używany.

Dodano po 1 [minuty]:

Moto G2 wydaje się być dobrym wyborem :)
    NICK834
    Level 7  
    Najlepiej nowy. A jezeli nie będę miał ładowarki od starego to pewnie na allegro muszę kupic albo ładować od komputera?
    Handix
    Level 14  
    Tak. Będziesz zmuszony do zakupu. Ale na zakupie nieoszczędzaj bo te tanie są chińskie i ci mogą spalić telefon ( słaba jakość wykonania ) najlepiej to kupić używaną ale od np. Samsunga, Nokii etc
    buczo11
    Level 28  
    NICK834 wrote:
    Witam! Jaki telefon z androidem polecacie do 500zl ). Chce aby ten telefon posiadal: Wyświetlacz od 4,5 ' do 5' dobry aparat główny i przedni nie zacinal się i byl z tych bardziej "znanych firm" np sony Samsung htc alcatet(pewnie zle napisałem) lg.

Czy firma Xiaomi wchodzi w grę?