Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

chevrolet nubira1.8 , gdzie są przewody zapłonowe

kalisz_89 15 Jul 2016 15:38 645 4
    kalisz_89
    Level 9  
    Witam, mam taki problem że moja nubira ciężko pali po nocy, szczególnie jak jest wilgotno, poczytałem trochę na forach i myśle że to wina świec i przewodów, i tu moje pytanie, świece są pod cewką zapłonową a gdzie są przewody??? może ktoś ma jakieś zdjęcie/ schemat, dzięki za wszelką pomoc.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    zdzichra
    Level 30  
    kalisz_89 wrote:
    świece są pod cewką zapłonową a gdzie są przewody

Jeżeli są pod cewką tzn że świeca zasilana jest bezpośrednio z cewki a to oznacza brak takowych przewodów.Gdybyś zdemontował cewkę zobaczyłbyś świece
    piotrek22101
    Level 39  
    W Twoim wypadku "przewód" to element pomiędzo cewką a świecą. Jeżeli jest gdzieś przebicie to na cewce lub na tym odcinku.
    kalisz_89
    Level 9  
    dzięki tak myślałem. jeszcze jedno pytanie: po nocy ciężko odpala i przez pierwsze 2-3 minuty nierówno pracuje później jest wszystko ok, czy w takim razie mogą to tyć świece? cewka była wymieniana ok pól roku temu
    zdzichra
    Level 30  
    Najlepiej podłącz się pod kompa i sczytaj błędy.To z pewnością wiele wyjaśni i ukierunkuje twoje poszukiwania