Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tonsil Zeus - czy nadadzą się do dużego salonu?

Banish 16 Lip 2016 19:41 1242 6
  • #1 16 Lip 2016 19:41
    Banish
    Poziom 5  

Nie znam się na temacie, poszukuje mocnych kolumn głośnikowych do bardzo dużego salonu w moim domu - zależy mi oczywiście żeby jakość niskich tonów była mocna, żeby robiła wrażenie nawet nie przy dużej głośności - zastosowanie do muzyki typu dubstep, techno, minimal. Mój wybór padł na Tonsil Zeus - prosiłbym o jakieś opinie na temat tych głośników lub opinie na podstawie specyfikacji - czy spełni moje oczekiwania, zabójczy bassik w bardzo dużym salonie :) ?

Link allegro, zestaw nad którym się zastanawiam http://allegro.pl/tonsil-zeus-czarne-i-buk-5-lat-gwarancji-gratis-i5566274530.html

0 6
  • #3 16 Lip 2016 23:43
    kamil trx
    Poziom 17  

Obawiam się, że tam jest niestety podana cena za sztukę...
    Ale posłuchać pewnie będziesz mógł.
    Basu jest sporo, choć nie jest z tych najniższych i bardzo miękkich. Jak dla mnie to im jest bliżej do estradówek, niż głośników hifi, ale dużą, głośną imprezę w sporym pomieszczeniu na pewno obsłużą z powodzeniem.

0
  • #5 17 Lip 2016 15:49
    Banish
    Poziom 5  

Po przeczytaniu wielu opinni i obejrzeniu ich w akcji na youtube stwierdzam że wybór jest bardzo dobry :) Ale z tego co się naczytałem mój wzmach pioneera jest za słaby, jaki wzmacniacz w cenie 800 - 1500zł będzie idealny (wykorzystywł od 70% wzwyż)? Używane mnie nie interesują, musi być nowy.

0
  • #6 17 Lip 2016 17:04
    intenso
    Poziom 38  

Do tych kolumn to końcówka mocy a nie klasyczny wzmacniacz stereo..

0
  Szukaj w 5mln produktów