Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Romet Kadet M-780 - 86''.

woda_cisowianka007 17 Lip 2016 16:14 1848 0
  • #1 17 Lip 2016 16:14
    woda_cisowianka007
    Poziom 18  

Witam.

Mam na sprzedaż motorower Romet Kadet M-780.
    Jest po kapitalnym remoncie. Pali od kopa,hamulce sprzęgło gaznik wyregulowane.
    Posiadam do niego komplet dokumentów:nowy dowód rej(zgodne nr ramy i dowodu),nowa rejestracja, ubezp. OC do kwietnia 2017r, przegląd techniczny do kwietnia 2018r. Przebieg 6200 km.

Spoiler:

Zacznę od minusów tego motoroweru:
    -lakier nie jest oryginał i posiada lekkie obicia to tu i tam, można go po prawic lub pomalować od nowa, lecz nie koniecznie, gdyz w tym lakierze prezentuje sie dobrze.
    -siedzonko jest lekko rozdarte.
    -syg.dzwiękowy nie podłączony

Kadet przeszedł generalny remont silnika w którym zostało wszystko wymienione:
    -wał korbowy,
    -tłok,pierscienie,szlif cylindra,
    uszczelniacze i najlepsze łożyska jakie są czyli SKF(90zl komplet)
    -sprzęgło,nowy olej,
    -regeneracja iskrownika

Co do pozostałych rzeczy to :

-NOWE koła tył przód wszystko nowe od oski do opony(koszt 500zl)
    -nowa kierownica
    -ramka lampy
    -instalacja elektryczna
    -lampa przód tył
    -kopka,dzwignia zmiany biegów,
    -wszystkie linki, manetki
    -gażnik,
    -wydech kolanko,tłumik nakrętki
    -kompletny napęd(łancuch zębatki przód-tył)
    -amortyzatory
    i inne drobniejsze rzeczy.Na większość rzeczy mam paragony około 1000zł które kupiłem + plus rzeczy które kupiłem a nie mam paragonu.

Silnik pali od kopa, biegi wchodzą ładnie i nie wybija ich, silnik jest jeszcze na dotarciu więc nie okazuje jeszcze pełnej mocy przez co nie wkręca się idealnie na wysokie obroty.Wolne są w porządku.
    Światła sprawne tył/przód krótkie/długie. Licznik działa prawidłowo ( wahania wskazówki o kilkanaście km to normalna rzecz tak z tym było).
    Remont kosztował mnie wiecej, kolo 1000zl mam w samych paragonach a duzo czesci nie bylo kupowane bez paragonow....

Cena 2000zl do negocjacji.
    Lokalicacja: 20km od Miechowa Małopolskie.
    Odbiór osobisty, lub mogę dowieść do 150km po wcześniejszej zaliczce. Możliwa mała negocjacja ceny więc można składać oferty, możliwe że się dogadamy,

Temat automatycznie zamknięty, aby kontaktować się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).