Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Romet Kadet M-780 - 86''.

woda_cisowianka007 17 Lip 2016 16:14 1872 0
  • #1 17 Lip 2016 16:14
    woda_cisowianka007
    Poziom 18  

Witam.

Mam na sprzedaż motorower Romet Kadet M-780.
    Jest po kapitalnym remoncie. Pali od kopa,hamulce sprzęgło gaznik wyregulowane.
    Posiadam do niego komplet dokumentów:nowy dowód rej(zgodne nr ramy i dowodu),nowa rejestracja, ubezp. OC do kwietnia 2017r, przegląd techniczny do kwietnia 2018r. Przebieg 6200 km.

Spoiler:

Zacznę od minusów tego motoroweru:
    -lakier nie jest oryginał i posiada lekkie obicia to tu i tam, można go po prawic lub pomalować od nowa, lecz nie koniecznie, gdyz w tym lakierze prezentuje sie dobrze.
    -siedzonko jest lekko rozdarte.
    -syg.dzwiękowy nie podłączony

Kadet przeszedł generalny remont silnika w którym zostało wszystko wymienione:
    -wał korbowy,
    -tłok,pierscienie,szlif cylindra,
    uszczelniacze i najlepsze łożyska jakie są czyli SKF(90zl komplet)
    -sprzęgło,nowy olej,
    -regeneracja iskrownika

Co do pozostałych rzeczy to :

-NOWE koła tył przód wszystko nowe od oski do opony(koszt 500zl)
    -nowa kierownica
    -ramka lampy
    -instalacja elektryczna
    -lampa przód tył
    -kopka,dzwignia zmiany biegów,
    -wszystkie linki, manetki
    -gażnik,
    -wydech kolanko,tłumik nakrętki
    -kompletny napęd(łancuch zębatki przód-tył)
    -amortyzatory
    i inne drobniejsze rzeczy.Na większość rzeczy mam paragony około 1000zł które kupiłem + plus rzeczy które kupiłem a nie mam paragonu.

Silnik pali od kopa, biegi wchodzą ładnie i nie wybija ich, silnik jest jeszcze na dotarciu więc nie okazuje jeszcze pełnej mocy przez co nie wkręca się idealnie na wysokie obroty.Wolne są w porządku.
    Światła sprawne tył/przód krótkie/długie. Licznik działa prawidłowo ( wahania wskazówki o kilkanaście km to normalna rzecz tak z tym było).
    Remont kosztował mnie wiecej, kolo 1000zl mam w samych paragonach a duzo czesci nie bylo kupowane bez paragonow....

Cena 2000zl do negocjacji.
    Lokalicacja: 20km od Miechowa Małopolskie.
    Odbiór osobisty, lub mogę dowieść do 150km po wcześniejszej zaliczce. Możliwa mała negocjacja ceny więc można składać oferty, możliwe że się dogadamy,

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).