Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Compaq 6720s - Szukam możliwości przywrócenia ustawień fabrycznych BIOS-u

18 Lip 2016 15:01 1668 11
  • Poziom 9  
    Witam
    Potrzebuję przywrócić do ustawień fabrycznych BIOS. Nie wiem na którym elemencie płyty tego laptopa mogę zrobić reset. czytałem Posty na forum i nie tylko, ale żaden nie był w stanie mi pomóc w tej czynności. Poniżej zamieszczam zdjęcia płyty może ktoś mi doradzi w którym miejscu mam zrobić reset BIOS-u ?? Jeżeli jest potrzeba zrobić inne zdjęcie tej płyty mogę podesłać. Model płyty HannStar JMV-4 94v-0 0731 (S/N H07AMC1VFB )

• Spec od komputerów
    Wyjmij bateryjkę, zewrzyj styki w koszyczku na kilka sekund.
  • Spec od komputerów
    dbanan2 napisał:
    Chm wyjęcie baterii nie pomaga

Wyjecie baterii na pewno resetuje CMOS.

Jaki problem jest ze sprzętem?
    Hasełko?
  • Spec od komputerów
    To nie wirus.

Wylutuj bios i wgraj nowy przy pomocy programatora. To powinno rozwiazac problem dotyczacy hasla.
  • Spec od komputerów
    dbanan2 napisał:

Tak hasełko ale nie wyskakuje HASH CODE więc uważam że może być wirus w BIOS-ie

Reset nie pomoże, programator owszem.
  • Poziom 9  
    Tylko problem polega na tym że nie wiem który element to bios :(
  • Spec od komputerów
    BIOS na tej płycie to U23.
  • Spec od komputerów
    Oznaczenie kodowe płyty?
  • Poziom 9  
    Zamykam temat :( bez programowania nie udało się zrobić a nie mam nikogo w pobliżu z odpowiednim sprzętem będzie potrzeba chyba wysłania do serwisu. Dziękuję wszystkim za próbę pomocy.