Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot interfejsy obd2 problem

03 Jul 2005 23:02 6650 13
  • Level 11  
    Zrobilem 2 interfejsy wg schematow załączonych niżej. Próbuję się połaczyć z centralką Bosch od Peugeota 106 1997r programem scantool, gmtool, vwtool, vag, nawet Autodiag do Peugeta pod dosa, ale niestety wszędzie mam komunikat, że nie moge sie połączyć z centralką. System to Windows XP. zainstalowałem userport.sys. Może ktoś mi pomóc. Może te interfejsy sie nie nadają do Peugeta. Pozdrawiam.
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • User removed account  
  • Level 11  
    To jaką rade mi dajesz oprocz tej zebym sobie dal spokoj. Czy jedynie interfejs na elm 323 sie polaczy z peugeotem? A taki program jak autodata?
    czy moze jakis inny. Czy wykorzystywana jest linia K czy i L. Prosze odpowiedz. Pozdrawiam

Dodano po 2 [minuty]:

Jeszcze jedno jak moge sprawdzic czy te interfejsy sa dobre poza samochodem. Nie jestem simlokerem tylko amatorem elektroniki samochodowej. Pozdrawiam
  • Level 25  
    Witam
    Gościu nie wiejak to jest z tym fejsem ale ten drugi schemat który załączyłeś to jest schemat OPTO pod VAG-a a VAG i peugot to inna bajka a ten pierwszy schemat nie widzi mi się zbytnio ale może on chodzić poszukaj na elektrodzie programu to peugota i sprubuj.
    POZDRAWIAM
  • Level 18  
    Z fejsów zewnętrznych do Pc-ta na pewno zrobisz to euroscanem ale nie spodziewaj się wodotrysków. Autodata nie jest programem diagnostycznym.
  • Level 11  
    Dzieki. Sprobuje zrobic uniscana albo euroscana. Pozdrawiam
  • Level 25  
    Gościu jak zobisz euroscana to będziesz dobry poprostu albo załatw wsady do euroscana tylko do anglika na PIC-u.
    POZDRAWIAM
  • Level 11  
    Raczej bede robił uniscan bo wiecej informacji mam i materialow. Pozdrowienia
  • Level 11  
    Teraz jade na urlop. Jak wróce to sprobuje poeksperymentowac. Jak bedą jakies efekty to dam znac. Troche materiału zebrałem. Pozdrawiam
  • Level 25  
    Czemu mi sie pokazuje że postu nie znaleźiono???
    też bym to zrobił
  • User removed account  
  • Level 11  
    Wróciłem z urlopu, ale narazie robie przerwe. Dzieki kończe temat