Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot interfejsy obd2 problem

03 Lip 2005 23:02 6440 13
  • Poziom 10  
    Zrobilem 2 interfejsy wg schematow załączonych niżej. Próbuję się połaczyć z centralką Bosch od Peugeota 106 1997r programem scantool, gmtool, vwtool, vag, nawet Autodiag do Peugeta pod dosa, ale niestety wszędzie mam komunikat, że nie moge sie połączyć z centralką. System to Windows XP. zainstalowałem userport.sys. Może ktoś mi pomóc. Może te interfejsy sie nie nadają do Peugeta. Pozdrawiam.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    To jaką rade mi dajesz oprocz tej zebym sobie dal spokoj. Czy jedynie interfejs na elm 323 sie polaczy z peugeotem? A taki program jak autodata?
    czy moze jakis inny. Czy wykorzystywana jest linia K czy i L. Prosze odpowiedz. Pozdrawiam

Dodano po 2 [minuty]:

Jeszcze jedno jak moge sprawdzic czy te interfejsy sa dobre poza samochodem. Nie jestem simlokerem tylko amatorem elektroniki samochodowej. Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Witam
    Gościu nie wiejak to jest z tym fejsem ale ten drugi schemat który załączyłeś to jest schemat OPTO pod VAG-a a VAG i peugot to inna bajka a ten pierwszy schemat nie widzi mi się zbytnio ale może on chodzić poszukaj na elektrodzie programu to peugota i sprubuj.
    POZDRAWIAM
  • Poziom 18  
    Z fejsów zewnętrznych do Pc-ta na pewno zrobisz to euroscanem ale nie spodziewaj się wodotrysków. Autodata nie jest programem diagnostycznym.
  • Poziom 10  
    Dzieki. Sprobuje zrobic uniscana albo euroscana. Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Gościu jak zobisz euroscana to będziesz dobry poprostu albo załatw wsady do euroscana tylko do anglika na PIC-u.
    POZDRAWIAM
  • Poziom 10  
    Raczej bede robił uniscan bo wiecej informacji mam i materialow. Pozdrowienia
  • Poziom 10  
    Teraz jade na urlop. Jak wróce to sprobuje poeksperymentowac. Jak bedą jakies efekty to dam znac. Troche materiału zebrałem. Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Czemu mi sie pokazuje że postu nie znaleźiono???
    też bym to zrobił
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Wróciłem z urlopu, ale narazie robie przerwe. Dzieki kończe temat