Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nokai 3390 simlock

03 Lip 2005 23:28 912 7
  • Poziom 19  
    witam czy moze mi ktosa pomoc w zdjeciu simlocka z nokii 3390 przywiieziona z irlandi nr imei to : 010271003509739 niestety nie wiem w jakiej sieci jest simlcok tu jest foto tego fona i opis moze wy po obudowie poznacie na jako siec jest ten telefon
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56070178
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Z tego co widac na obudwie to jest z sieci T-Mobile a co do imei to troche zle je przepisal. A tak BTW to i tak ci ten telefon nie bedize dziala w polsce bo jest na iny zakres.
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    O ile mnie pamiec nie myli Nokia 3390 dziala tylko jednym pasmie 1900Mhz wiec tak czy inaczej telefon w polsce nie znajdzie zasiegu nigdy w zyciu ale jeski chesz sie przekonac i zdjac simlocka to najprosciek kabelek com pospolity knock reset sp lock nastepnie quick set faid i dla wszystkiego reset simlok zniknie ale zasiegu nie bedzie jesli to napewno 3390. Pozdrawiam
  • Poziom 19  
    wiem ze nie bedzie dzialac ale kupilem na allegro jeszcze jej nie mam i chcem zdjac simlocka ale musze kodem bo typ kablek nie ma i nie zdejmnie kabel a mowi ze w polsce bedzie dzialac a ja chcem mu udowodnic ze nie i chcem zrezgnowac z zakup bo dopiero dowiedzialem sie ze 3390 nie dziala w polsce
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Podaj poprawny Imei to wygrneruje ci kod do zdjecia simlocka(imei musi sie zaczyna od 35....) uzyskasz go wpisujac w telefon: *#06# albo jest na najklejce pod bateria ma 15 cyfr
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Imei jest poprawny i nie musi się zaczynać na 35.... to że w Europie większość tak ma to nie znaczy że w USA musi być tak samo
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    telefon jest ewidentnie ze stanow.
    gosc klamie mowic ze z irlandii i ze po zdjeciu locka bedzie chodzil. to oszust.

nie odda ci kasy. najlepiej po prostu nie plac mu za niego a do allegro napisz list ze nie poczuwasz sie do obowiazku zaplacenia gdyz opis jest nieprawdziwy (pisze ze odpowiednik 3310 a to nieprawda)