Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Miele - opinie: zmywarki, lodówki, pralki, ekspresy do kawy

leshechek 20 Lip 2016 10:21 1224 6
  • #1 20 Lip 2016 10:21
    leshechek
    Poziom 2  

Kupowaliście kiedyś urządzenia z niemieckiej firmy Miele? Trafiłam niedawno na opinie, że są bardzo dobre, nie psują się, niektórzy mają te samą lodówkę od 20 lat i ciągle im się dobrze sprawuje, tylko jak spojrzałem na ceny na oficjalnym partnerze, matrixmedia.pl to byłemm w szoku, bo to naprawdę jest drogi sprzęt. Myslicie, że się opłaca brać takie drogie urządzenia tylko dlatego, że są lepsze?

0 6
  • #2 20 Lip 2016 10:34
    2780543
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 31 Lip 2016 20:40
    zbyszek1001
    Poziom 1  

Z tego co się orientuje to produkują dalej w Niemczech, ale ręki sobie nie dam za to odciąć

0
  • #4 31 Lip 2016 23:44
    zlotaRACZKA1
    Poziom 8  

Wiesz, jak kupujesz lodówkę to raczej z myślą o tym, że będziesz ją eksploatować przez te x lat, nie? Ja wolę wydać więcej piniędzy i mieć pewność, że mi się nic nie popsuje w międzyczasie

0
  • #5 01 Sie 2016 00:22
    leshechek
    Poziom 2  

myszaikot napisał:
    Firma istnieje tyle lat co ja żyję. Osobiście posiadam dwa urządzenia od tej firmy. Jedno z nich to sokowirówka z 1989roku. Drugie to mikser kupiony w latach 90-tych. Do dziś zero awarii.
    Niestety, odpowiedzieć na pytanie czy to dobra firma już nie można. Nikt nie wie gdzie Miele obecnie produkuje (zamawia) podzespoły do swoich produktów. Jeśli produkcja w 100% odbywa się nadal w Niemczech (w co wątpię) to sprzęt będzie godny polecenia.

No właśnie słyszałem pozytywne opinie, ale głównie opierały się na tym, że ten sprzęt już się ludziom trzyma 20 lat ;)

0
  • #6 02 Sie 2016 21:05
    zlotaRACZKA1
    Poziom 8  

To chyba już wystarczająca zaleta. Musisz się dowiedzieć jeszcze na wszelki wypadek jak z serwisami.

0
  • #7 02 Sie 2016 22:19
    czyza1k
    Poziom 2  

Ja mam pralke miele w swoim domu i powiem wam, że nie wymieniłbym jej na żadnego samsunga ani boscha :-) :-) :-)

0