Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki Licznik i czujink do Cinquecento

Unitra fan 20 Lip 2016 19:35 2415 3
  • #1 20 Lip 2016 19:35
    Unitra fan
    Poziom 11  

Witam.

Chcę wymienić licznik na taki z wskaźnikiem temperatury i drugim licznikiem który można zerować.
    Interesuje Mnie ta wersja z lat 1991-1994 bardziej mi się podoba i ma większe i wyraźniejsze ikony.

Fiat Cinquecento 700 1997r.
    Licznik podstawowy z zaślepka z rysunkiem samochodzika zamiast wskaźnika.
    Gaźnik AISAN (w przyszłości planuje dać do remontu lub wymienić na FSO bo jest cały rozgrzebany.)

I teraz mam pytanie czy licznik z tamtego rocznika będzie pasował bez przeróbek elektryki.Czy trzeba wymieniać linkę Jaki Licznik i czujink do Cinquecento Jaki Licznik i czujink do Cinquecento Jaki Licznik i czujink do Cinquecento Jaki Licznik i czujink do Cinquecento Jaki Licznik i czujink do Cinquecento Jaki Licznik i czujink do Cinquecento ?
    Bo czytałem że przy licznikach Sporting jest więcej roboty.

Druga sprawa to czujnik temperatury wody, jaki konkretnie mam kupić bo w internecie wydziałem długie i krótkie, z jednym stykiem lub dwoma.

Większość tych wskaźników ma wtyczkę bezpośrednio a mój ma 20 cm kabla i dopiero łączenie.

Wiem że w internecie są podobne posty ale nie znalazłem odpowiedzi, bo są różne odpowiedzi.

I teraz moje drugie pytanie

0 3
  • #2 20 Lip 2016 19:52
    2780543
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 21 Lip 2016 11:07
    Unitra fan
    Poziom 11  

A czy poza przerabiania przewodów czujnika temperatury czy resztę trzeba zmieniać ?

0