Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lexmark z705 nie drukuje.

KUBAKUN 04 Lip 2005 03:36 1637 6
  • #1 04 Lip 2005 03:36
    KUBAKUN
    Poziom 11  

Witam.
    Czy zalanie styków kartlidża przez atrament może uszkodzić drukarkę ? Czy nowy kartlidż załatwi sprawę ?

• #2 04 Lip 2005 10:38
    buh
    Poziom 22  

wloz kartridz na noc do wody o temperaturze oklo 60*C rano jak go wyjmiesz przetestuj
    mam ten sam problem co ty
    niemialem czasu go narazie przetestowac ale kiedys mi inni tak doradzili nawet koledzy

pozdro

• #3 05 Lip 2005 00:30
    KUBAKUN
    Poziom 11  

Dzięki za radę , spróbuje bo rbiłem już tyle zabiegów że ręce mi już opadły i nic !!! Ale wydaje mi się że trzymanie kartlidża w ciepłej wodzie może spowodować tylko przepchanie dysz a wiem że dysze są czyste bo po przyłożeniu głowicy do ligliny atramęt odrazu zaczyna wyciekac. Najbardziej boję sie że wyciek atramętu na styki kartlidża spowodował zwarcie co uszkodziło bebechy drukarki i nie pomorze nawet nowy kartlidż. (taki mój czarny scenariusz). Nie wiem jaką przewodność ma atramęt , czy mógł uszkodzić układy drukarki. Mimo wszystko spróbuje zrobić tak jak piszesz bo mi pomysły się iuż wyczerpały.
    PS. kartridż nie ma uszkodzeń mechanicznych , wyciek nastąpił bo nalałem zbyt dużo atramętu.

• #4 05 Lip 2005 13:35
    buh
    Poziom 22  

zrobie taki test mam atrament do napelniania i wsadze do niego dwie koncowki od miernika i puszcze opcje sprawdzania przewodnosci i zobacze ile pradu przewodzi

pozdro

p.s.mam ta sama drukarke co ty

• #5 08 Lip 2005 01:41
    KUBAKUN
    Poziom 11  

Co nowego ! Jak uruchomie program diagnostyczny drukarki i wyjme z wózka nabój kolorowy to odrazu mi wyświetla brak naboju a jak wyjme czarny to nic się nie zmienia (czy nabój jest czy nie ma zawsze wyświetla że jest ale pusty) !!!

• #6 09 Lip 2005 14:19
    buh
    Poziom 22  

niprzejmuj sie tym u mnie tez tak jest te stery od lexmarka do z 705 sa do d**y niepokazuja wlasciwego poziomu tuszu w nabojach

• #7 10 Lip 2005 09:29
    niuniu7
    Poziom 17  

lexmark to kicha tusz szybko zasycha!:)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME