Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowa Pralka Amica - który model?

Camelouge 21 Lip 2016 13:45 1929 5
  • #1 21 Lip 2016 13:45
    Camelouge
    Poziom 6  

Witam serdecznie,

Po przestudiowaniu forum doszedłem do wniosku, że optymalnym wyborem pralki będzie pralka Amica - z racji jej mniej skomplikowanej naprawy oraz dostępności w miare niedrogich części. Nie wiem jednak, który model praki wybrać? Na pewno priorytetm jest energooszczędność oraz w miare cicha praca. Prosiłbym o doradzenie mi w temacie:)

P.S.Jak z awaryjnością tych pralek??

0 5
  • #2 21 Lip 2016 15:10
    Piotr2608

Poziom 37  

Energooszczędność to pojęcie względne - coś kosztem czegoś.

Awaryjność jest znikoma - jeśli stosujemy się ściśle do instrukcji obsługi.
    Odradzam modeli niskobudżetowych, tanich.

0
  • #3 21 Lip 2016 15:47
    Camelouge
    Poziom 6  

No ok,a który model polecasz zatem Piotr?

0
  • #4 21 Lip 2016 15:57
    Piotr2608

Poziom 37  

Może być to model np.: AWG7123CD, AWG7123CD
    Pralki mają wymienne łożyska :)

0
  • #5 22 Lip 2016 11:08
    Camelouge
    Poziom 6  

Dzięki Pior za radę,zatem pralka wybrana:) Jeżeli mogę jeszcze Cię prosić o radę w sprawie piekarnika i płyty indukcyjnej. Piekarnik na pewno chcę z Elektroluxa/AEG, płytę nie wiem. Jeżeli coś doradzisz będę happy:)A cha, piekarnik do zabudowy.

0
  • #6 19 Sie 2016 09:24
    fan_r
    Poziom 8  

Jeśli zależy Ci na mniej awaryjnej firmie to polecałbym rozejrzeć się za pralką firmy Candy. Mają dobry serwis i części są dość latwe do znalezienia tak wiec naprawa nie powinna byc ani kosztowna ani dlugotrwała. Poza tym plusem jest cena. Niektóre sensowne modele możesz znaleźć w cenie mniejszej niż za 1000 zł. Aktualnie mam pralkę Candy w łazience i jestem z niej zadowolony.

Inne sprzęty mają również ok chociaż akurat z ich piekarnikiem nie miałem do czynienia.

Pozdrawiam.

0