Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 407 podłączenie uniwer -

pawel_pecet20 22 Lip 2016 14:23 1878 3
  • #1 22 Lip 2016 14:23
    pawel_pecet20
    Poziom 2  

Witam. Kupiłem peugeota 407 sw, niestety miał zepsuty pilot. Ścieżki na płytce są popalone i postanowiłem dołożyć centralkę uniwersalną i piloty-scyzoryki. Z immo sobie poradziłem tylko pozostała kwestia podłączenia. Jeśli chodzi o zamykanie i otwieranie to udało się. Na początku próbowałem według tematu tu istniejącego czyli 16 pinowa kostka w bsi i podłączenie pod 13 i 15 pin. Po części ro działało ale zamykalo tylko przednie drzwi pasażera i tylne prawe i lewe. Jeśli chodzi o drzwi kierowcy i bagażnik to niestety ale nie zamykało. Więc postanowiłem szukać dalej. Doszedłem do dwuch kabelków wychodzących z lewych drzwi i udało mi się podłączyć zamykanie sterowane minusem. Niestety zamyka ładnie i składa listerka ale jak otwiera to lusterka zostają złożone. Jednak po włączeniu zapłonu rozkładają się same.
    Poszukuję schematu wyjść z bsi na tylną szybę żeby podłączyć sobie otwieranie bez konieczności otwierania auta. Sterownik ma taką opcję więc warto ją wykorzystać. Ktoś może sie bawił w takie coś? Ewentualnie wie jak zrobić żeby lusterka sie rozkładały przy otwieraniu

0 3
  • #2 23 Lip 2016 00:22
    bodzio012
    Poziom 32  

U mnie pan od kluczyków chciał ostatnio za scyzoryk 120 pln. wystarczy do tego mieć pin do immo, douczyc diagboxem i masz kompletny działający kluczyk+centralny+szyby, czyli koszt ok 200+- 50.

0
  • #3 23 Lip 2016 11:20
    pawel_pecet20
    Poziom 2  

No ja w mojej okolicy nie mam takich tanich macherów i niestety taka impreza ok 400zł minimum. Tym bardziej że nie mam pinu wiec kolejne koszty ;) sterownik mam za 100zł, dorobienie grotów 30 zł i mam działający układ. Tylko muszę się pobawić z tą tylną szybą i będzie git

0
  • #4 02 Sie 2016 03:54
    celica-club
    Poziom 10  

Po co sobie utrudniać życie? Ja bym kupił używaną płytkę i przelutował pcfa. 10min roboty i można iść na piwo. Kluczyk w oryginale, auto nie rozkopane i piwo wypite.
    Porównaj tylko, który masz typ płytki i taki zamów.
    Pozdrawiam

0