Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prośba o instrukcję do licznika JUNSO do roweru

piloo1 23 Lip 2016 23:04 1767 5
  • #1 23 Lip 2016 23:04
    piloo1
    Poziom 12  

Otrzymałem licznik jak w temacie, niestety nie ma na nim typu, jest bez instrukcji, nowy. I tu pytanie: jak go ustawić, ponieważ "na oko" ma inne parametry niż inne, znane mi liczniki. Czy ktoś ma może do niego instrukcję ? Szukałem w niecie, ale Junso są tylko stopery.

0 5
  • #2 23 Lip 2016 23:33
    michalek002a
    Poziom 3  

Co masz na myśli "ustawić" ? Jedyne co może być tam do ustawienia to obwód koła roweru, który musisz zmierzyć i wpisać do licznika. Poza tym myślę, że to jest typowy licznik rowerowy, więc trzeba zamontować czujnik na przednim widelcu, a na szprychach magnes i tyle ;) .

0
  • #3 25 Lip 2016 21:21
    piloo1
    Poziom 12  

Tak, to jest proste, chodziło mi o bardziej zaawansowane funkcje, jakie posiadam w liczniku Cateye, np. samoczynne włączanie się po ruszeniu rowerem lub niewłączanie, wyświetlanie godziny w trybie standby lub nie, kasowanie wybranych parametrów, podświetlenie ekranu itp.

0
  • #4 26 Lip 2016 13:55
    michalek002a
    Poziom 3  

Niestety w tym wypadku ci nie pomogę, ponieważ nie widziałem nigdy takiego licznika. Myślę jednak, że to można ustawić po restarcie licznika (wyjęciu i włożeniu baterii) lub po przytrzymaniu jakiejś kombinacji guzików. Niestety wątpię, że na internecie gdzieś może być taka szczegółowa instrukcja do jakiegoś jednego, licznika, ewentualnie ktoś, kto takowy posiadał mógłby taką instrukcję wysłać.

0
  • #5 26 Lip 2016 18:34
    Bicker1
    Poziom 19  

Jaki model tego licznika?

0
  • #6 28 Lip 2016 20:55
    piloo1
    Poziom 12  

Nie ma właśnie żadnego typu, czy modelu. Jest Junso i nic więcej.

0