Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

woda w chłodzarko zamrażarce

04 Lip 2005 12:02 1536 6
  • Poziom 2  
    mam problem z chlodziarko zamrażarką ARDO. od jakiegos czasu na samym dole na półce w chłodziarce zbiera sie woda,codziennie ją wycieram ale na drugi dzień jest to samo.wydaje mi sie że leci z rynienki z tyłu.jakie mogą być powody wycieku wody?pomózcie :)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 24  
    Na szklanej półce masz jakieś worki, reklamówki, warzywa itp., które dotykają do ścianki tylnej i woda sobie spływa na szybkę :)
  • Poziom 11  
    Ja ostanio wyleczyłem z takiej przpadłości lodówkę mojej teściowej, na tylnej ściance są takie rynienki, po których powinna spływać woda, ale w otworze nie było takiego dupsla, powstawały tam jakieś bąbelki cy cuś, wsadziłem tam kawałek żyłki rybackeij, i problem zniknął :)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Specjalista AGD
    Fuknij w ten otwór gdzie ma odpływać woda energicze pompką od roweru. Niedawno, jak mi klientka zaprezętowała ten sposób przetykania, to aż usiadłem z wrażenia :)
  • Poziom 2  
    dziekuje za rady :) dzis wypróbuje sposób mam nadzieje ze pomoże już mam dosc ciągłego wycierania :)
  • Poziom 11  
    Proponuję zostawić tam tę linkę, bo potem powstanie znowu jakiś zatro, i tylko tym zaporuszasz, orginalnie tam jest coś takiego, w każdym razie ja mam