Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo Yoga 3 Pro - dodatkowy monitor powoduje rozłączanie z siecią Wi-Fi.

prywatny.login 24 Lip 2016 16:35 687 0
    prywatny.login
    Poziom 1  
    Witam wszystkich na forum i proszę o pomoc, bo nie wiem już co robić.

Mam Lenovo Yoga 3 Pro i od jakiegoś czasu mam z nim poważny problem.
    Po podpięciu zewnętrznego monitora(LG 25UM65) kablem micro-HDMI -> HDMI komputer rozłącza mnie z siecią wi-fi, w przeglądarce wyskakuje, że jest problem z DNS, a komenda ipconfig/all przy połączeniu bezprzewodowym pokazuje status: media disconnected.

Myślałem, że to błąd sterowników, ale niestety aktualizacja nie pomogła. Pomyślałem więc, że problem tkwi w jakiejś aktualizacji Windows 10 więc przywróciłem komputer do ustawień fabrycznych i systemu W 8.1. Nie pomogło.

Problem występuje od jakiegoś tygodnia, wcześniej zdarzały mu się takie akcje, ale było to tylko okresowe.

Sprawdziłem w pracy czy na inne ekrany też tak reaguje, ale wszystko było w porządku.

Monitor nie powoduje takiego samego zachowania przy starszym laptopie którego posiadam (Toshiba Satellite).

Po wyłączeniu monitora i ponownym połączeniu się działa bezproblemowo. Potem odpalam monitor i internet znowu magicznie znika.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.