Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vectra b kombi 1.8 16v 1998 r - Uszkodzony regulator napięcia

24 Lip 2016 19:53 522 3
  • Poziom 8  
    WITAM
    pisze ten post bedąc 1200 km od domu jestem na wakacjach w chorwacji i wczoraj najprawdopodobniej stojąc w korku przysmażył sie regulator napiecia(świecąca sie kontrolka abs i niedziałająca deska rozdzielcza ) w mojej viki b 1.8 16v lpg 1998r. ,dzisiaj juz prawie cała noc nie spałem zasatanawiając sie jak dowioze swoja żone i dwie małe córeczki do domu ,dzisiaj niedziela a jutro z rana powrót .Dzisiaj mierzylem miernikiem i daje. Napięcie kolo 17 volt przy 2500 tys obrotów, jak włączę klime dmuchawe światła to spada do 16.Kuzyn ma drugi aku na zapas jak by co bo jesteśmy na dwa auta. Macie jakies pomysły co ewentualnie zrobic i jak ewentualnie jechać (włączona klima lub nie )co ewentualnie zrobić??.
    Za wszelkie mądre porady bede wdzieczny i pozdrawiam
    Bartek
  • Poziom 43  
    Zagotujesz aku. Szukaj szrotu i wymien altrenator. Astra.vectra.omega.corsa1,4,1,6 1,8 2,0.16V Bez kanalu zrobisz klucze 8 10 13 16 15 do napinacza paska. Byc moze tez torx 10 12. Klucze w markecie. Dasz rade. Nie jedz bo sie potrujecie oparami.
  • Poziom 8  
    Właśnie wróciłem do kraju, auto dałem w chorwacji do mechanika nie ryzykowalem wymieniono regulator i diody całość trwała niecałe 4 godziny (100 euro) :-), ale przynajmniej dojechałem szczęśliwie bo laweta napewno by mnie więcej kosztowała :-o dzięki za rady i pozdrawiam