Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drugi monitor LG FLATRON W2361V

Cosiestaosie 25 Lip 2016 00:45 402 3
  • #1 25 Lip 2016 00:45
    Cosiestaosie
    Poziom 2  

Witam. Otóż jak w nazwie wyżej mam problem z podłączeniem drugiego monitora. Znalazłem jedną dość ciekawą instrukcje w internecie, jednak stosując się do niej drugi monitor jest (chyba) cały czas wyłączony. Dodam że złączka drugiego monitora to d-sub mini który nie pasował do mojego wejścia w komputerze więc użyłem czegoś w formie, ,,przedłużacza,, którym było złącze d-sub normalnej wielkości.
    Moja karta graficzna to NVIDIA GeForce 8600 GT.

Mam nadzieję że nie pomyliłem działów oraz z góry dziękuje za każdą odpowiedź.

0 3
  • #2 25 Lip 2016 00:58
    andrzej55
    Poziom 35  

Nie napisałeś jakie złącza posiada pierwszy i drugi monitor. Generalnie starsze karty Nvidii obsługiwały max 2 monitory, z czego tylko jeden może pracować na analogowym sygnale VGA(d-Sub).

0
  • #3 25 Lip 2016 01:04
    Cosiestaosie
    Poziom 2  

Monitor pierwszy, który działa ma złącze d-sub normalne, natomiast drugi monitor który nie działa, d-sub mini. Dodam że w panelu sterowania NVIDI w konfiguracji wielu monitorów drugi monitor wykrywa jako monitor analogowy.

0
  • #4 25 Lip 2016 02:11
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis

Według opisów, które znalazłem w sieci, FLATRON W2361V posiada również gniazdo DVI (przynajmniej część z wersji). Jeśli Twój posiada DVI to warto z niego skorzystać.

0