Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samochód do 4 tysięcy - Wielkopolska

michelle1868 27 Lip 2016 22:58 5124 62
    MrMalo82
    Poziom 12  
    A ja się nie dziwie że autorka jest sflustrowana..jak tutaj każdy poleca z kosmosu auta..
    Kolega alpika przechodzi samego siebie..po południu bajki o Polo że trup a teraz nakłania do zakupu Passata który średnio chodzi po 8 tys..
    Dla porównania to jest Passat B5 przedliftem 1,6
    http://otomoto.pl/oferta/volks...-cena-ID6yucZr.html#5182480615

i to też
    http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-ID6yr0zN.html#4af490185c

no comment..

Ja polecam autorce auta typu VW Golf III, Renault Megane I, Opel Vectra B, Ford Focus I, Nissan Almera..

Dla przykładu:
    http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-golf...-szyby-el-szyberdach-ID6ytj2J.html#daa161de40

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-lift-...felgi-2000-r-zadbana-ID6ytVan.html#7554af5e1b

http://otomoto.pl/oferta/audi-80-1990-b3-1-8-...jonerski-wiek-26-lat-ID6ytFyJ.html#04ffb85710

http://allegro.pl/show_item.php?item=6366353736#thumb/8
  • TermopastyTermopasty
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Włodzimierz Wojtiuk
    Poziom 32  
    MrMalo82 napisał:

Ja polecam autorce auta typu VW Golf III, Renault Megane I, Opel Vectra B, Ford Focus I, Nissan Almera..

Tylko znajdź wieśwagena lub renówkę niezniłą ;-)
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
  • TermopastyTermopasty
    michelle1868
    Poziom 5  
    Za te pieniądze kupujesz auto które nie dymi na niebiesko, ma jeszcze nieprzrdzewiałe kielichy amortyzatorów, prosto jeździ i ostatni przegląd techniczny (hamulce) miał zrobiony uczciwie bez łapówek. Marka ma drugorzędne znaczenie tak samo czy był klepany.
    Nikt Ci nie da linku do sprawdzonej oferty bo auto trzeba zaobaczyć. Celuj w proste auta typu Corolla E11 (przed liftem! z silnikiem 4efe) bez żadnych dziwnych silników.

A jak z tymi Toyotami, na coś specjalnego uważać przy nich? Może za tą kase była by e10 ale ciężko znaleźć takie egzemplarze, wiadomo że kupuję auto za jedną średnią krajową i nie spodziewam się cudów, ważne by jeździło, coraz bardziej czytając te posty odechciewa mi się kupowania samochodu za te 4 k nie idzie kupić nic dobrego?

Dodano po 11 [minuty]:

alpika napisał:
    Nie rozumiem co koleżanka ma do tego Passata z mojego poprzedniego linku?
    http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-1-...ronic-hak-dobra-cena-ID6yucZr.html#5182480615

Zadzwoniłem do gościa po swojemu. Powiedziałem że handlarz jestem i nie dam się dmuchnąć w pupsko, ma mi powiedzieć co i jak z autem bo jeśli przyjadę i będzie ubite sprzęgło, kompresja na którymś garnku za mała to zapłaci mi 8 paczek za lawetę i czas.
    Odpowiedział: auto sprawdzone w serwisie i mogę grzebać ile chcę! Kompresja, sprzęgło, zawieszenie ok. Mogę przetestować w dowolnym serwisie i jak znajdę wady (np. spawanie podłogi itp., uszkodzony silnik) zwraca mi całkowity koszt jazdy lawetą i odpali dniówkę.
    Mamy już małą pewność że faktycznie auto jest w stanie takim jak gość mówi.

Kolejna sprawa. Wgniecenia, różne uszkodzenia, stan wnętrza i drobne awarie wskazują na normalną eksploatację. Widać po zderzakach że nie były lakierowane, polerowane, i cała buda w ogóle wygląda na ok. Jest duże prawdopodobieństwo że auto jest w dobrym stanie. Cena? 2500zł + koszt rejestracji = 3500zł już z przeglądem i całą resztą.
    Masz silnik jaki chcesz czyli 1.6 8V (nie myl z V8) w benzynie (osobiście wolał bym 1.8T 20V ale Ciebie hamuje koszt OC). Na bank masz gwarancję że nie jeździł w gazie. Opony jak widać na 2,3sezony. Spasowanie elementów wnioskuję po foto że prawidłowe. Eleganckie, sprawdzone kombi. Climatronic działa ale jest nienabity czyli dziura.Pompa chodzi! W najgorszym wypadku 700zł koszt naprawy i nabicia. W najlepszym coś koło 250-300 a więc nie tragedia.
    Nie rozumiem, problem jest w tym że jest sprowadzony? Nad czym tu się zastanawiać? Jechać, oglądać, brać na ASO, jest ok, płacić i się cieszyć. To jest Passat a nie Lanos!

Alpika nie masz nic ciekawego do powiedzenia ani nic to prosz€ byś się nie wypowiadałm inni chłopacy chcą pomóc mica ty mi tu wyjeżdzasz albo z samochodami po cenie znacznie wyższej, albo proponujesz mi passata, ogólnie co polacy mają z tymi passerati? To jest szczyt marzeń polaka?

Dodano po 4 [minuty]:

milejow napisał:
    michelle1868 napisał:
    milejow napisał:
    Widzę, że ostro nastawiłaś się na zakup parcha, woja kasa i Twoje problemy-powodzenia.
    Moja kasa i nie chcę wtopuć kasy w jakieś wyklepane coś z czego po deszczu albo lekkim uderzeniu szpachla będzie płatami schodzić, dlatego napisałam ten post proste chyba co nie?

Szkoda czasu na dyskusje.
    To nie zatrzymuję, nie musisz śledzić tego tematu, a pozostałym udzielającym się dziękuję.. Oprócz alpiki który miesza w głowie i nie jest pomocny
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    michelle1868
    Poziom 5  
    alpika napisał:
    http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-ID6yunlt.html#00b3b55620
    To ostatnia propozycja. Co My faceci mamy z tymi Pasztetami? Po prostu wiemy co dobre ale Ty tego nie zrozumiesz. Arogancja Ci nie pozwoli. Powodzenia w zakupie. Ty masz żal że ktoś za Ciebie internet przekopuje i próbuje pomagać?
    he he
    Sądzę że po Twoich wypowiedziach, dalszą korespondencję w temacie będą z Tobą utrzymywać jedynie nienormalni :D którzy nie będą w stanie zauważyć że nie szanujesz czyjegoś zaangażowania. Co My mamy do Passatów? Audi?
    Kup, pojeździj a się przekonasz na czym lepiej wyjdziesz. Na babci Hondzie czy na dziadku Passacie.

Jesteś po prostu bezczelny, moderatorzy czas nałożyć jakiegoś bana na tego osobnika bo już mnie wkurza, pytanie do pozostałych tutaj komentujących, jak myślicie zainteresowaćvsię tą polówką co wstawiłam? Jak tak to dzwonie i umawiam termin na obejrzenie
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    ociz
    Moderator Samochody
    alpika napisał:
    Po prostu wiemy co dobre

Taa, Passat B5 to bardzo dobry samochód... Dzięki nim warsztaty się utrzymują. Jeszcze taki za 4k to już będzie kompletna ruina.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    michelle1868
    Poziom 5  
    andrzej20001 napisał:
    Jak z OC potem do takiego scenica? Drogie jest?

Dodano po 14 [minuty]:

alpika napisał:
    michelle1868 napisał:
    Jak tak to dzwonie i umawiam termin na obejrzenie
    Ty naprawdę nie zrozumiałaś że te Polo to wał?? A więc: tak, warta jest tej ceny, śliczne auto, polecam, bardzo fajne, naprawdę ładne, będziesz zadowolona bo wszystkie malowane Polo są rewelacyjne, szpachla w tym roku nie odpadnie. Ciort tam że przebieg z fałszowany - widoczny gołym okiem po nakładkach na pedały i łysej kierownicy. Co to jest 200.000km na takie pancerne Polo. Ja bym się nie zastanawiał i kupił bez oglądania. Polecam.
    Zadowolona?
    Oglądasz szrota gdy ktoś Ci linkuje 100x lepsze Audi?
    Przyznaj że nie masz tych 4000 i liczysz że gość z Polo zjedzie do 2000 i będzie po ptakach. I czemu się denerwujesz?
    Jaki nic nie wiesz to się nie oddzywaj ty mi tu proponujesz audi a4 z agrosze skoro w tej cenie nawet nie kupię audi a3 8l z silnikiem 1,6 nie znasz sie na autach ale do odpowiadania to pierwszy
    Fredw
    Poziom 21  
    Włodzimierz Wojtiuk napisał:
    MrMalo82 napisał:

Tylko znajdź wieśwagena lub renówkę niezniłą ;-)

Bez problemu, KAŻDA wspomniana renówka po lifcie. Jak gnije to znaczy jedno, była bita/po przejściach.
    andrzej20001
    Poziom 43  
    michelle1868 napisał:
    Jak z OC potem do takiego scenica? Drogie jest?

No jak ma być? 1,6 poj.
    jerry1960
    Poziom 34  
    Samej ciężko Ci będzie kupić samochód, weź poproś kolegę , który choć trochę zna się na samochodach i objedźcie komisy w okolicy. Najważniejsze nie napalaj się na zakup.
    sebap
    Poziom 41  
    Alpika daj spokój z pasatami za te pieniądze bo to ruina będzie (to polo i audi podobnie). Ja w passatach widzę tylko jedną zaletę - łatwo sprzedać (jak widać po Twoich wypowiedziach) w razie trafienia strucla.
    Dobrego Scenica po lifcie nie dostaniesz za te pieniądze a przedlift będzie ugnity.
    michelle1868
    Poziom 5  
    sebap napisał:
    Alpika daj spokój z pasatami za te pieniądze bo to ruina będzie (to polo i audi podobnie). Ja w passatach widzę tylko jedną zaletę - łatwo sprzedać (jak widać po Twoich wypowiedziach) w razie trafienia strucla.
    Dobrego Scenica po lifcie nie dostaniesz za te pieniądze a przedlift będzie ugnity.
    Sebap właśnie chodzi mi o takie wypowiedzi jak np. twoja a ten cały alpika to jakiś troll, a teraz pytanie poboczne jak usunąć jego wypowiedzi z tematu bo zaśmiecają całą dyskusje, to według was ile mniej więcej takie polo może kosztować, przecież to 20-letnie auto, to nie bmw e30 że im starszy rocznik itd,. to droższy[/tex]

Dodano po 2 [minuty]:

Już pomału mam dość takich wypowiedzi co mieszają w głowie i nie wnoszą nic ciekawego do tematu, ktoś kto zna sie to niech się wypowie, jakich modeli unikać a jakie można za tą cenę kupić bo pomału się odechciewa jakiekolwiego samochodu kupować, najlepiej to tico kupię.... no comment
    tino2003
    Admin grupy GSM
    sebap napisał:
    Może taki Lanos?

Kolega dobrze pisze, te lanosy to bardzo udane auta, dwa lata temu sąsiad szukał coś taniego co jeszcze pojeździ i taki model kupił, chwali auto za bezawaryjność po dziś dzień.
    andrzej20001
    Poziom 43  
    Espero,Nubila,Lanos oparte na Vectra. Może być , i większość ma lpg. W rodzinie Espero zrobiło 320tys w tym 100 na taryfie.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    sebap
    Poziom 41  
    michelle1868 napisał:
    Ten lanos już z dwa miesiące wisi na olx

Bo to nie VW i jest mały popyt na takie auta.
    michelle1868 napisał:
    dzisiaj go oglądałam

No i? Jakie wrażenia?
    milejow
    Poziom 43  
    Włodzimierz Wojtiuk napisał:
    lub renówkę niezniłą

Zaproponowałem autorce Thalię a Ty znajdź mi zgniłą :D

Dodano po 2 [minuty]:

andrzej20001 napisał:
    ,Nubila

Wiesz ile tam kasy trzeba, żeby tylko ręczny doprowadzić do ładu?
    wichurewicz
    Poziom 24  
    Może Hyundai Accent? Daewoo Kalos? Albo jakiś inny hit ogródków działkowych?
    sebap
    Poziom 41  
    Skoro Thalia to może i Clio? To te same auta.
    milejow
    Poziom 43  
    W tym samym roczniku co Thalia (od 2001) będzie Clio już poliftowe, raczej nie do wyrwania za 4 koła a jeśli tak to z padalcem 1.5DCI.
    janek1815
    Poziom 38  
    Tyle że Clio to maleństwo w porównaniu do Thalii
    wichurewicz
    Poziom 24  
    Przecież Thalia to Clio z większym kufrem, jakie maleństwo? Nie każdy wozi ekipę budowlaną z zestawem narzędzi.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto