Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Ariston MBT1912FI/HA - chłodzi za mocno

Pablloss 27 Lip 2016 10:30 882 6
  • #1 27 Lip 2016 10:30
    Pablloss
    Poziom 10  

Szanowni koledzy mam problem z nadmiernym chłodzeniem lodówki Hotpoint Ariston MBT1912FI/HA. Po wymianie wentylatora (przestał działać lecz zamrażarka działała, a w lodówce nie było wystarczająco zimno) wewnętrznego w lodówce jest znacznie zimniej niż powinno być. W szufladzie na warzywa zamarzają produkty. Nowy wentylator jest raczej OK, więc może to czujnik temperatury ? Możecie coś pomóc np. jak wymienić czujnik temperatury lub jakie są rezystancje czujnika. Może najpierw go zmierzę zanim kupię nowy. No chyba, że widzicie tu jeszcze inną możliwą przyczynę?

0 6
  • #2 30 Lip 2016 10:26
    Pablloss
    Poziom 10  

czy nikt z kolegów nie może mi pomóc?
    koledzy czy jest możliwość wymiany czujników temperatury w tej lodówce?

0
  • #3 01 Sie 2016 12:52
    Patrycja21
    Poziom 4  

Termostat do wymiany jeśli chłodzi za mocno. Jest pod pokrętłem ustawiacza temperatury. Trzeba odkręcić i wymienić.

0
  • #4 01 Sie 2016 20:26
    Pablloss
    Poziom 10  

Pod panelem elektronicznym na przednich drzwiach lodówki. O to ci chodzi?

0
  • #6 02 Sie 2016 14:59
    MDD
    Poziom 26  

Cały panel sterujący masz po prawej stronie sprężarki. Dochodzą tam dwa czujniki. Może nie być dobrego styku. Wyjąć wtyczki i wsadzić z powrotem. Przelutować piny w płycie. Miałem taki przypadek.

0
  • #7 02 Sie 2016 18:23
    Pablloss
    Poziom 10  

MDD napisał:
    Cały panel sterujący masz po prawej stronie sprężarki. Dochodzą tam dwa czujniki. Może nie być dobrego styku. Wyjąć wtyczki i wsadzić z powrotem. Przelutować piny w płycie. Miałem taki przypadek.

OK spróbuję.

0