Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Ariston MBT1912FI/HA - chłodzi za mocno

27 Lip 2016 10:30 1632 6
  • Poziom 11  
    Szanowni koledzy mam problem z nadmiernym chłodzeniem lodówki Hotpoint Ariston MBT1912FI/HA. Po wymianie wentylatora (przestał działać lecz zamrażarka działała, a w lodówce nie było wystarczająco zimno) wewnętrznego w lodówce jest znacznie zimniej niż powinno być. W szufladzie na warzywa zamarzają produkty. Nowy wentylator jest raczej OK, więc może to czujnik temperatury ? Możecie coś pomóc np. jak wymienić czujnik temperatury lub jakie są rezystancje czujnika. Może najpierw go zmierzę zanim kupię nowy. No chyba, że widzicie tu jeszcze inną możliwą przyczynę?
  • Poziom 11  
    czy nikt z kolegów nie może mi pomóc?
    koledzy czy jest możliwość wymiany czujników temperatury w tej lodówce?
  • Poziom 6  
    Termostat do wymiany jeśli chłodzi za mocno. Jest pod pokrętłem ustawiacza temperatury. Trzeba odkręcić i wymienić.
  • Poziom 11  
    Pod panelem elektronicznym na przednich drzwiach lodówki. O to ci chodzi?
  • Poziom 28  
    Cały panel sterujący masz po prawej stronie sprężarki. Dochodzą tam dwa czujniki. Może nie być dobrego styku. Wyjąć wtyczki i wsadzić z powrotem. Przelutować piny w płycie. Miałem taki przypadek.
  • Poziom 11  
    MDD napisał:
    Cały panel sterujący masz po prawej stronie sprężarki. Dochodzą tam dwa czujniki. Może nie być dobrego styku. Wyjąć wtyczki i wsadzić z powrotem. Przelutować piny w płycie. Miałem taki przypadek.

OK spróbuję.