Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor nie odbiera sygnału z Magnetowidu

bz_ziemniak 27 Lip 2016 23:07 1110 4
  • #1 27 Lip 2016 23:07
    bz_ziemniak
    Poziom 2  

Dzień dobry,

Mam pilny problem. Mam magnetowid Silva oraz roczny telewizor lcd. Po włożeniu kasety i kliknięiu "play" na ekranie pojawia się napis "play" w górnym rogu, ale nie widać obrazu, a chwilę potem telewizor wyswietla komunikat, że "brak sygnału".
    Sprawdzałem magnetowid na innym telewizorze i wszystko było w porządku. Podłączałem na eurozłączu.

Czy problem może być z kablami? Czy telewizory nowej generacji nie odczytają obazu z magnetowidu? Potrzebuje kierunku w którym mógłbym znaleźć odpowiedź.

0 4
  • #2 27 Lip 2016 23:27
    MDD
    Poziom 26  

Spróbuj podłączyć coś innego przez eurozłącze. Np. DVD i zobacz czy pójdzie.

0
  • #3 28 Lip 2016 06:36
    Polon_us
    Poziom 41  

W menu magnetowidu sprawdzić ustawiony system - powinien był być ustawiony system PAL.

0
  • #4 12 Sie 2016 14:45
    bz_ziemniak
    Poziom 2  

Czesc,

Dziekuje Wam bardzo. Znalazlem rozwiazanie. Otoz okazalo sie ze przy pierwszym telewizorze dostalem do reki dwie kasety, ktore byly puste. Zmylilo mnie to, ze po wlozeniu pierwszej i drugiej byl dokladnie ten sam problem. W domu wlozylem kasete, ktora bylem nagrana z filmem.

0
  • #5 12 Sie 2016 17:13
    LeDy
    Poziom 43  

bz_ziemniak napisał:
    Czesc,

Dziekuje Wam bardzo. Znalazlem rozwiazanie. Otoz okazalo sie ze przy pierwszym telewizorze dostalem do reki dwie kasety, ktore byly puste. Zmylilo mnie to, ze po wlozeniu pierwszej i drugiej byl dokladnie ten sam problem. W domu wlozylem kasete, ktora bylem nagrana z filmem.

Matko Boska, to nie było widać, że odtwarza?
    To nadaje się do Księgi rekordów Guinnessa!

0