Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hikvision IVMS i android Box

28 Jul 2016 02:07 2433 5
  • Level 9  
    Cześć.

Mam pytanie czy może ktoś z was spotkał się z następującym problemem:

Mam android TV boxa jakiegoś noname'a i ma on androida 4.4.4. Instaluje IVMS-4500 (wiele programów próbowałem) i nie mogę dodać rejestratora ponieważ nie widać ikonki od "menu".

- próbowałem innym programem do kamer
    - próbowałem przez stronę
    - nie umiem zrobić roota bo to "noname"
    - zmieniałęm rozdzielczość bo myślałem, że się ukryło.
    - łączyłem się z kompa myśląc, że będę mieć lepszy "wygląd".
    - zmieniałem rozdzielczość i rozmiar ekranu.

Może można przerzucić z androida apkę od razu już z ustawieniami?
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Helpful post
    Level 33  
    ...
    Czy można byłoby zamieścić foto z tego co wiać na TV??
    Czy urządzenie nie obsługuje iVMS-4500HD że w googleplay nie widać aplikacji w wersji HD??
  • Helpful post
    Level 24  
    Tzn że apka jest niedostosowana do rozdzilczosci, apka musi byc w wersji HD (iVMS4500HD) jesli wyjście HDMI mediaboxa i TV są ustawione na 1080p
  • Helpful post
    Level 19  
    raffin wrote:
    29 Lip 2016 17:27 Tzn że apka jest niedostosowana do rozdzilczosci, apka musi byc w wersji HD (iVMS4500HD) jesli wyjście HDMI mediaboxa i TV są ustawione na 1080p

Tak jak pisze przedmówca => sprawdź rozdzielczości . Na 100 % . Pisałem wcześniej z smartphone i nie doszło ;)
  • Level 9  
    Program w wersji HD pomógł - trochę mi głupio bo mogłem to sprawdzić, ale po zainstalowaniu kilku IVMSów uznałem, że to po prostu problem z tym urządzeniem. Nie wiem jak to się robi - ale temat uważam za zamknięty, przynajmniej z mojej strony :)