Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nie aktywny mikrofon w radiu chysler jeep

28 Jul 2016 12:26 1800 2
  • Level 2  
    kupiłem radio chrysler jeep compass 2012 - urzywane ale sprawne. w poprzednim bez nawigacji dzialal mikrofon umiejscowiony przy lusterku wstecznym wewnętrznym przy opcji u- conekt. w tym nowym z gps dzialawzystko tylo ni mikrofon w związku z czym brak rozmow w u - conekt bo rozmoca mnie nie słyszy. radio matez opcje sterowania glosem ale ta funkca tez nie działa bo nie daiala mikronon . Proszę o pomoc bo "spece "od dealera jeep nic nie wiedza montazysci od radii tez milcza. W tym nowem radiu sa identyczne gniazda na wtyki z samochodu wiec powinno wszystko dzialac . Może trzba zrobić upgrade oprogramowania radia ale radio nie ma siriusa wiec można to tylko zrobić z plyty cd która w Polsce jes nie do dostania, jest w usa ale kosztuje 25 $ Malo ale nie wysylaja do Europy ! Proszę o pomoc moe ktoś ma jaki pomysl ?! Z góry dziekuje !
    a-mail rowers3333(malpa)wp.pl Zygmunt lel. 504123452 . Dzieki
  • Level 2  
    zmieniłem radio w jeep compass z fabrycznego na radio tez jeep ale z nawigacja , te same gniazda w obu radiach wiec wszystko pasuje i działa tylko nie chce dzialac mikrofon umiejscowiony w lusterku wstecznym wiec ninci z rozmow na u- conect. czy ktoś mi może cos doradzić , pomoc co zrobić ? serwisy bezradne nawet servis dealera jeep tez nic nie wie ! Pt\rosze o pomoc . Z góry serdecznie dziekuje!
  • Level 2  
    może ktoś wie jak aktywować mikrofon w jeep compass 2012 po zmianie radia z chrysler 130 na chrysler 430 N ? Proszę o pomoc !!!