Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Subwoofer do dużego pokoju

pero3782 28 Lip 2016 19:37 3471 2
  • #1 28 Lip 2016 19:37
    pero3782
    Poziom 11  

Witam
    Poniżej zamieszczam zdjęcie dosyć sporego pokoju. Na zdjęciu wem wygląda na mały ale w rzeczywistości jest wiele wiele wiekszy. Zdjęcie zrobiłem jakiś czas temu, natomiast teraz jest po remoncie, na podłodze są panele i zrobiłem z tego taki pokój bardziej do imprez. Inne meble, większe kanapy i do tego projektor z ekranem. Nagłośnienie jakim dysponuję to Altusy 75 + sharp sx-8800 i mam jeszcze 2 kolumn aktywne jbl eon 610. Dysponuję jeszcze jakimś mixerem, którego nazwy niestety teraz nie podam bo nie pamiętam. Tak czy tak JBL pod nim działają.

Chciałbym do tego pomieszczenia zrobić jakiś subwofer albo kupić, tak do 1000zł. Myślałem nad tubowym. Tak aby bas nie uciekał nigdzie tam gdzie jest nie potrzebny tylko na wprost od jego ustawienia względem widza.

Proszę doradzić mi czy lepiej kupić taki subwofer czy może taki który będzie miałdobrą skuteczność, a jak nie to po prostu czy będzie taniej zrobić samemu takiego suba.

Subwoofer do dużego pokojuDSC_03..JPG Download (1.26 MB)

0 2
  • #2 03 Sie 2016 13:28
    Jannet
    Poziom 8  

Zbyt dużo kombinacji na raz. Pytanie czy on na pewno jest potrzebny. Altusy to kolumny szerokopasmowe. Ale jeżeli już to z tego co wiem to 8800 nie ma extra wyjścia na subwoofer, czyli trzeba rozglądnąć się za rozwiązaniem dwukanałowym, lub aktywnym z sumatorem.
    Tak trochę ten cały zestaw nie pasuje mi razem. Trzeba przyjąć jakąś architekturę tego nagłośnienia. Wydaje mi się że to dłuższa rozprawa.

0
  • #3 03 Sie 2016 13:38
    pero3782
    Poziom 11  

Więc co proponujesz? Tak jak myślałem może być i subwoofer aktywny i pod niego podpięte albo te jbl albo altusy.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo