Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Termet TermaQ Electronic - Opadająca dźwigienka - nie zawsze odpala

Kretzschmar 29 Lip 2016 10:08 1071 2
  • #1 29 Lip 2016 10:08
    Kretzschmar
    Poziom 7  

Witam,

Co mogę zrobić aby metalowa dźwignia, która ciągnie w dół plastikową dźwignie (która rozpoczyna cały proces odpalania), "dostroić"? Zawsze miałem ustawiony przepływ wody najbardziej do prawej i od jakiegoś czasu junkers nie zawsze odpala. Sposobem okazała się zmiana przepływu, ale nie jest to rozwiązanie problemu. Czy istnieje jakaś regulacja tej pierwszej dźwigienki?

Problem polega na tym, że ta plastikowa spada z tej pierwszej. Wszystko na zdjęciach.

Termet TermaQ Electronic - Opadająca dźwigienka - nie zawsze odpalaIMG_201607...095201.jpg Download (1.95 MB) Termet TermaQ Electronic - Opadająca dźwigienka - nie zawsze odpalaIMG_201607...094353.jpg Download (1.98 MB)

• Pomocny post
    #2 29 Lip 2016 14:18
    bro2004
    Poziom 24  

Tak jest regulacja plastikowej dzwigni. Rozkręć wszystko i zobaczysz jak to działa i gdzie kręcić ;)

• #3 29 Lip 2016 19:04
    Kretzschmar
    Poziom 7  

O kurczę, trochę to "sporo" jak na mnie. Widziałem w schemacie, że jest tam śruba regulująca mikroprzełącznik, to o tą będzie chodziło? I czy mam rozkręcać elementy od strony plastikowej dźwigni tylko?

Dodano po 4 [godziny] 5 [minuty]:

Jako rozwiązanie mogę powiedzieć tyle, że po prostu trzeba wymienić dźwignię, w sklepie firmowym koszt takiej to jest 7 zł, trzeba tak naprawdę okręcić 2 elementy i bez większych problemów idzie to wymienić. Kupiona przeze mnie dźwignia miała trochę inny kształt niż ta zamontowana pierwotnie (dłuższa u dołu). Pozdrawiam i powodzenia.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson